Connect with us

Podujatia

Race for fun! opäť v Trenčíne

Publikovaný

on

Už 1. ? 3. mája sa na trenčianskom letisku uskutoční podujatie Race for fun!, preteky známe predovšetkým tým, že okrem licenčných pretekárov si zasúťažiť môžu aj motorkári z ?ulice?, ktorí nie sú držiteľmi pretekárskej licencie.

Tohtoročné podujatie sa malo pôvodne konať v strede júla na novom Slovakiaringu, ale následkom dlhej zimy, ktorá so sebou priniesla aj množstvo snehu, sa dokončenie okruhu pre vodu, ktorá sa na mieste stále drží, odkladá.

Aby motorkári neboli ochudobnení o podujatie Race for fun!, ktoré si v minulých dvoch rokoch našlo množstvo priaznivcov, rozhodla sa Slovenská motocyklová federácia usporiadať tieto preteky opäť na trenčianskom letisku. Pri hľadaní termínu sa ako jediným možným ukázal predĺžený víkend 1. ? 3. mája. Znamená to, že jazdiť sa bude už v piatok od rána. Ak teda nemáte v pláne 1. mája pochodovať v prvomájovom sprievode a vlastníte motocykel, podujatie Race for fun! by pre vás mohlo byť ideálnou možnosťou ako stráviť sviatok práce a nasledujúce dva dni. To sa však týka aj návštevníkov, ktorí sa môžu prísť pozrieť ako diváci.

Súťažiť sa bude tradične v štyroch triedach, do 600 a nad 600 ccm pre pretekárov s licenciou a takisto do 600 a nad 600 ccm pre motorkárov bez licencie.

Tentokrát pre účastníkov a návštevníkov pripravili niečo viac, v sobotu šprinty, takisto hudobný program, motozraz atď.
Všetky informácie okolo podujatia sa postupne objavujú na tejto stránke [linka], kde nájdete aj informácie o poplatkoch, môžete sa prihlásiť cez on-line registračný formulár atď.

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri