Connect with us

Spravodajstvo

SÚŤAŽ – Staň sa s KTM a Motomagazínom VIP testovacím jazdcom!

Publikovaný

on

KTM EXC TPI 2018 Test Day aj s vašou účasťou 

Rakúska značka KTM už čoskoro predstaví revolučnú novú generáciu dvojtaktných súťažných offroadov rady EXC na rok 2018 vybavených elektronickým vstrekovaní paliva. KTM v spolupráci s redakciou MotomagazinMotocykel.sk pre všetkých endurákov pripravila jedinečnú súťaž, kde hlavnou cenou bude pozícia VIP testovacieho jazdca počas medzinárodnej novinárskej premiéry týchto modelov, ktorá sa uskutoční v júni na Slovensku.  

Využite jedinečnú možnosť stať sa jedným z prvých jazdcov, ktorí si vyskúšajú novú éru dvojtaktov vybavených elektronickým vstrekovaním paliva na vlastnej koži. Stačí keď správne odpoviete na doleuvedenú súťažnú otázku a pošlete ju na mailovú adresu našej redakcie.   

Zo správnych odpovedí vylosujeme trojicu výhercov, ktorí si užijú exkluzívny deň s plnou podporou KTM. Okrem celodenného testovania nových motocyklov na trati si môžete vychutnať aj zázemie hospitality stanu a racingového kamiónu KTM. Okrem toho sa zúčastníte prezentácie nových modelov s podrobným predstavením novej techniky. Všetko samozrejme v réžii KTM. Zároveň sa stanete členom testovacieho tímu redakcie Motomagazin a vaše dojmy a postrehy z nových modelov sa stanú súčasťou veľkého testu, ktorý bude uverejnený v časopise Motomagazin 9/2017.  

Súťažná otázka:

Akými skratkami označuje KTM svoje dvojtaktné súťažné špeciály?  

a) EXC

b) EXC-F   


Svoje odpovede zasielajte na mailovú adresu redakcie: motomagazin@motomedia.sk. K odpovedi pripojte aj svoje kontaktné údaje a adresu.  

Súťaž prebieha od 21. 4. – 5. 5. 2017. Výhercovia budú zverejnení 9. 5. 2017 na stránkach www.motocykel.skFB Motocykel.sk/Motomagazin

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri