Connect with us

Spravodajstvo

Dva v jednom – KAYO 200, zábava pre väčšie deti, pomocník pre dospelých

Publikovaný

on

Koronaprázdniny budú trvať asi dlhšie, ako sme predpokladali a tak ste možno uvažovali o tom, či by sa vám zišla univerzálnejšia štvorkolka s využitím pre tínedžera ale i dospelého.
Toto práve spĺňa model KAYO 200 – pracovno-úžitkovo-zábavný stroj, použiteľný od 9 do XX rokov (výkon 9  kW) a tento model zároveň uzatvára trilógiu štvorkoliek od značky KAYO.

Model KAYO 200 je stálicou v ponuke
 a už prvý pohľad ho radí aj do kategórie ľahko úžitkových modelov. Prekvapením je, že ho môže na uzavretej trati, či vašej záhrade riadiť aj dieťa čí tínedžer už  od 9 rokov, pretože je veľmi jednoduchý v obsluhe a následne s ním rodič dokáže vybehnúť na cestu, či do lesa. Hranica výšky veku jazdca nie je limitovaná, pretože stroj je konštrukčne pripravený pre rôzne potreby v kategórii rekreačných užívateľov ale aj rôznu záťaž a tak keď sa tínedžer nabaží radosti z jazdy, môže ísť otec do lesa alebo na nákup do potravín, alebo si zapnúť za ťažné zariadenie vozík a poľahky previezť náklad.  Plusom teda je homologizácia pre užívanie na verejných komunikáciách (Stroj má evidenčné číslo pre kategóriu T3b) a tak sa okruh využitia stroja veľmi rozširuje.

Foto
KAYO 200 je vybavený skoro ako veľké ATV, má predné i zadné nosiče, plne funkčné svetlomety a smerové svetlá, dokonca i ťažné zariadenie s elektrickou zásuvkou ale i vystuženú prednú ochranu. Špecialitkou je snímač pred predným kolenom, ktorý  sníma nohu jazdca a ak jazdec vystúpi (aj nechcene), akoby vypol motor známou „trhačkou“.
Jeho výhodou je obratnosť, kompaktné rozmery, výborná ergonómia, príjemné jazdné vlastnosti, priestor pre väčšie dieťa a zároveň dospelého človeka.

FotoĽahká športová jazda, či ľahká práca je spríjemnená  predovšetkým automatickou CVT prevodovkou, s možnosťou radenia spiatočného chodu. Elektrický štart dopĺňa štandardný súbor ovládačov na riadidlách potrebných pre jazdu v premávke. Plnohodnotné plošinové stúpačky sú výborne chránené sústavou plastov, ktoré vpredu i vzadu dokonale nadväzujú na blatníky s kapotami a jazdec má poskytnutý v nepriaznivom počasí, či v blate, maximálne možný ochranný účinok. 

 

KAYO 200 (Cena: 2599 Eur, alebo 65 990 CZK)
Viac info tu:

I tento model sa dá okamžite zakúpiť v sieti predajcov prostredníctvom e-shopov.
Sieť predajcov TU:

Dva v jednom – KAYO 200

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri