Connect with us

Odpoveď na: Tuning

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Tuning Odpoveď na: Tuning

aver
Účastník (Participant)

eXeBaT

setko co si napisal je pravda, az na paru detaili.

ide o to ze ja som prred polrokom otvoril temu o motorke, aku kupit na zaciatok, ak si spoimnas. povodne som chcel zacinat s honda cbr 900. bol som velmi tvrdohlavy a nedal som si to vyhovorit. postupom casu pisal si ty a dalsi chalaniska o tom ze 900na zaciatok je SMRT pre neeskuseneho. potom som zacal uvazovat nad konbinezou co je samozrejme. ale co sa tyka setkych tych informacii to setko som sa pytal informacne, tak isto ako toho tuningu. no ok dalej. tka nakoniec ste ma presvecili ze 900 je na zzazciatok sillna, tak som zacal uvazovat nad kupou 600, rozmyslal som nad cbr 600 rr, potom nad kawasaxi zx-6r.

potom som nejakym zazrakom, nasiel obrazok yamaha yzf-r1, na druhy den som utekal do yamahi , cel som pozriet ju na zivo, doslova som sa zamiloval :)) (moja kocka ziarlila) 😁

tak som ju zacal zhanat, nasiel som pekny kusok dovezeny z (neje podstatne) YZF-R1 rok za 386 000. najazdil som snou asi 7000km len tu po okoli a do ukrajiny za kamoskou. zistil som ze je silna motorka. uvedomil som si to v jednej kritickej situacii o ktorej nebudem rozpravat… a tak som ju jebol do garaze prenajateej a vtedy som objavil r6, je to vlastne skoro take iste ako r1, je to nadherna motorka s vykonom ktory mi na zaciatok staci, zaobstaral som si ju nedavno, presne paru dni po tom co ma jededen typek odtial naj**l… ale o to neide, to neje podstatne. ale na tej yamahe som neenajazdil takmer nic, lebo bolo to nedavno a akurat som sa zmohol na nekolko mlao km a sla do garaze. tu r1 uz dlho mat nebudem. co sa tyka vodicaku, nevedel som ako to je s nim, prreto som sa to pytal a tiez som o tom otovoril temu. pretoze myslim ze tuna su dost skuseny ludia na to aby mi pomohly, zaco dakujem. za kazdy jeden prispevok. inac exy nechodil som tu dost dlhu dobu, myslim ze co som robil? PRACOVAL. tuning sa mi hrozne lubi preto ho chcem, ale nee drahy. mas este nejake otazky? ja mam na teba otazku…

Partneri