Connect with us

Ako to je so ZP pre moto?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Ako to je so ZP pre moto?

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71745
    dixi
    Účastník (Participant)

    Chcem sa vas vsetkych spytat ako mate poistene moto?Ja mam lehotne,t.j.vyplatim len pocas sezony v case ked budem jazdit od – do.Zvisnu cast roka mimo sezony nemam prihlasenu.Zmluva skonci a na dalsiu sezonu urobim novu lehotnu zmluvu od – do.Ako ste natom vy?

    #71746
    Tonic
    Účastník (Participant)

    platim celorocne… cca 2400

    aku mas masinu a kolko ta to takto stoji?

    #71747
    MacoLM
    Účastník (Participant)

    pokial nie je poistena musi byt docasne vyradena z evidencie nie? ja mam nizku poistku a nestoji mi to za vybavovanie hlavne ked nebyvam v mieste trvaleho bydliska

    #71748
    motokocur
    Účastník (Participant)

    neviem aký je to cenový rozdiel ale mám to na háku,pre pár halierov aby som sa nevozil ako moji známi,volám ich nejdete sa voziť?A oni nie lebo nemáme poistku a ja im nato no aký ste vy k***ti,pekne je a voziť sa nemožete takže to znamená že ja platím poistku celoročne 2145 Sk a mám superšport 998ccm

    #71749
    psik
    Účastník (Participant)

    Po prečítaní väčšiny príspevkov na motoserveroch mám pocit, že sme tu samí motofanatici, a zrazu natrafím (nie prvý krát) na tému ako si na pol roka odhlásiť motorku 🙄 . Kua, šak moja nikdy nestojí v garáži bez prebehnutia sa, dlhšie ako dva týždne. Veď dlhšie by to ani nevydržala. Už po tých dvoch týždňoch nečinnosti, tam nervózne hundre, podupkáva si a hrabká predným kolesom… 🙂

    #71750
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    havko, predné koliesko predsa nehrabká 😁

    #71751
    dixi
    Účastník (Participant)

    mal som aj ja celorocne zp par rokov,ale aj po zaratani bonusov za bezskodovy priebeh som zistil ze platim rok co rok viac a viac.dostal som tip na taketo zp,zavolal som agenta poistovne a nebol problem urobit takuto zmluvu.nechcem vyradovat z evidencie skrz pretrvavajucu byrokraciu,poplatky a problemi s tym spojene.mam 400vku a platil som cca 1800sk,za lehotne zp tu 1000sk usetrim.niesom skrob a nelutujem vrazit bubaky do moto,ale ak ma poistovna nam uhradit skodu tak je z toho obrovsky problem a ked tak vyplatia co najmenej aj to po dlhych tahaniach.tak kde su nase peniaze za obdobie ked nejazdime,ale platime?donieslo sa mi do usi nieco o tom ze sa maju preverovat zp a prisnejsie trestat zp.ak mam k tomu odlozene predchadzajuce zmluvi a vyplatene ustrizky,som neplatic podla nich?

    #71752
    MartineR
    Účastník (Participant)

    dixi, tiez mam lehotne poistne vzdy do konca klaendarneho roku, no vzdy to koncom decembra dam aj tak poistit … poistovne davaju vzdy ku koncu roka „akcie“, inak povedane riaditelske a ine zlavy a ked sa poistis a preratas to, tak ti vyjde ze ta to vychadza stale lacnejsie, nec ked ma 3 mesiace stat v garazi nepoistena, btw ako pise MacoLM, vozidlo nepoistene by malo byt docasne odhlasene (co stoji nakolkoch asi 500 Sk), pokial tak neurobis, moze ta stihat okresny urad, obvod dopravy a spojov …

    predpokladam, ze to mas poistene v Komunalnej, tak tam radsej skus brnknut nech ti spravia cenu, no keby si tak spravil pred koncom roka, vyslo by ta to urcite lacnejsie.

    tot vsjo…

    #71753
    psik
    Účastník (Participant)

    eXeBaT Moja VTX-ka áno! ☹️

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri