Connect with us

Správy Markíza 20.5

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Správy Markíza 20.5

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 33 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67078
    charym
    Účastník (Participant)

    no tak ste to vydeli asi sami vraj motorkary su nebezbecny jazdci skvele teda vas nazor ?

    STE NEBEZBECNY?????

    #67079
    charym
    Účastník (Participant)

    [linka] tam to je niekde

    #67080
    draciatko
    Účastník (Participant)

    To nevieš?

    Však sme vrahovia !!!!! ☹️

    Nenachádzam slov, ale ešte k tým nehodám nepovedali,

    že koľko ich spôsobili motorkáry. Len to,že boli účasníci!!! 😕

    Najväčší bulvár na slovenku je markíza a plus7 dní,

    si môžu ruky podať!

    Ich zaujma len to nájsť senzáciu, aj za cenu zavádzania a neúplných info.

    Mi to pripadá ako ,, hon na čarodejnice „.Zas nás hodia do jedného vreca 😟

    #67081
    packy
    Účastník (Participant)

    magori, cela markiza, ked si rite vyvazaju na dvojmilionovych autach, tak su im motorkari len nezelana haved alebo co…

    #67082
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Trosku rozumu a doftipu mohli prejavit aj motorkari, co ich tocili. Sa predvadzali ako mali zasrani – no dobre, ale preco kua porusovali zakony. Predbiehanie cez plnu, jazda po zadnom… Potom komicky vyznieva nase tvrdenie, ze nas niekto ohrozuje…

    … a vety typu :“Mam stado konikov, treba ich posteklit…“ bez komentara.

    Pozrite si diskusiu :

    [linka]

    #67083
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    vraj s tymi konikmi to bolo zostrihane… 😕 🙄

    tiez sa tam nemuseli tak ukazovat… ale jazda po zadnom neviem ze by to bolo porusenie dakeho zakona pokial to nieje v meste na sidlisku ale na volnom priestranstve…

    #67084
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Moc nám to na sláve nepridalo 😟

    #67085
    kawamiro
    Účastník (Participant)

    Slave urcite nepridalo. Keby nas to aspon viac zviditelnilo, ale pochybujem. Mohli tam aspon povedat nech si vodici viac vsimaju ostanych ucastnikov premavky nie len plechovky. Mam na to super video o priklade ako to dopadne ked si vodic nevsimne motocykel. Len neviem kam ho umiestnit na stiahnutie 😠

    eXeBaT ked budem doma, poslem na maila. Mohol by si zvazit a ho tu niekde supnut na download.

    #67086
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    kawamiro

    Pošli, uvidím čo s tým.

    #67087
    olivo
    Účastník (Participant)

    Ked sa to tak vezme,vrah moze byt aj 80-rocna babka bicykli,poznam take pripady 😁 😁

    #67088
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Mam dost tych reci o motorkaroch, autickaroch, ti ohrozuju tych…

    VZDY je to o tom medzikuse medzi volantom a sedadlom… o nicom inom.

    Ked je niekto pako, jazdi tak ci na aute, ci na motorke. ☹️

    #67089
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    😕 tak prečo si nedali dole prilby “ pretekári „

    #67090
    ope
    Účastník (Participant)

    Cawte. Vidim tu rozne reakcie. Nahodou som tam bol aj ja pri natacani. Sedeli sme dole v bistre (na stopke) a prisli ludia z markizi, ci by nebol niekto ochotny sa ukazat pred kamerou. Povodne chceli natacat v meste!!!Vraj nejake mysicky a tak, ze zakockuju znacky (bla bla bla) s cim som sa ja nechcel stotznovat a aj ostatny sa pridali. Takze sa vybrali vyssie a natacali beznu jazdu (rozumej beznu jazdu motorkarov) na tomto mieste. SAMOZREJME TA PLNA CIARA SA NEDA OSPRAVEDLNIT A DOTYCNY SA MI S NOU NEPOCHVALIL. Videl som ju az v telke. Urcite to uz lutuje a este sa s nim kazdy z nas za to porozprava. Dalsia vec jazda po zadnom. Vo vyhlaske nie je pisane, ze motorka musi ist po dvoch kolesach 😁 a rychlost v tom momente neprekrocil. Ten clovek za nim bol sam moderator, ktory chcel zazit rychlejsiu jazdu na motorke. Ked som s nim rozpraval hovoril mi, ze by to mala by NEZAUJATA reportaz. Povedal som mu, aby si zistil, ze kto je viacej ohrozeny a ze v kolkych pripadoch nehod boli na vine fakt motorkari. Vyjadrenie hovorcu PZ ste videli NO Comment…A tie vyjadrenia na kameru boli veelmi pekne zostrihane. Som rad, ze som sa v tej reportazi neobjavil (mozno preto, ze som nic neporusil). Bol to pekny vyjeb od redaktora…Ked budem mat nezostrihane video tak ho mozem dat tu na web.Markiza uz vopred chcela zaujatu reportaz 😕 . Slusnostou v mediach je nejaka autorizacia od ucinkujucich. U Markizi to asi neplati. Fakt po zhliadnuti reportaze sa mi dvihol zaludok. Ale je to dobre poucenie. A verejnu mienku tu na vychode a mozno na celom Slovensku ovplyvnila nehoda motorkara, ktory v Kosiciach na prechode zabil 13rocne dievca. Takato reportaz ju uz velmi nezmeni. Samozrejme nasrala nasich ochrancov zakona a cely vikend sa na Jahodnej veeelmi zazelenalo ☹️ .

    P.S.: Ruku na srdce kolky z vas neporusili vyhlasku pri jazde na motorke ci uz vedome alebo nevedome (i ked je sice pravda, ze nie pred kamerou 😉 )

    #67091
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Ten kdo je zotpovedný za túto reportáž tak by si najradšej zaslúžil poriadny preplesk.Je pravda že chlapci sa predvádzali a nemuseli.Je to veľký podjeb od toho redaktora,keď ho niekde stretnem tak mu zlámer tú ruku v ktorej držal ten mikrofón.Súhlasíte?

    #67092
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Kto bol ten redaktor?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 33 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri