Connect with us

Správy Markíza 20.5

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Správy Markíza 20.5

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 33 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67093
    andoo
    Účastník (Participant)

    exe: ideme spravit zatah? 😁

    #67094
    charym
    Účastník (Participant)

    exe vola sa peter gregus

    to motokocur naozaj by simu ju zlomil?

    #67095
    Foreman
    Účastník (Participant)

    A hlavne ze Rastislav Zitny moderator sprav ma tiez motorku ale to je akoze v pohode…

    #67096
    motokocur
    Účastník (Participant)

    charym Ano,zlomil.Lebo podla mna je on najhlavnejšou príčinou toho že nás všetkých takto pošpinili.Je pravda že mám jogurta a že chodím niekedy ako ´´prasa´´,ale čo je veľa to je veľa.A Rastislav Zitny ak bude na zraze a spoznám ho tak sa ho ťiež spýtam čo to tam trepe za debility,aj ked je to jeho práca.Ale taký majú motorku len na frajerinu,urobia 500km do roka a zase zabudnú na motorku.

    #67097
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    nemám slov….. 😟 ☹️

    #67098
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    čítala som diskusiu o tomto aj na motoride, ale poviem vám, že sa dosť napaprčili…….myslím, že motorkári nie sú nebezpeční, ale ked sa niekto predvádza, tak…… škoda slov… nechápem, ako mohli hentaké niečo poskytnúť markíze…. však je trápna….

    #67099
    Tusitel
    Účastník (Participant)

    Zdravim vas dami a pani 😉

    Dnes som sa registroval,lebo uz dlhsie chodim na tuto stranku no dovod je iny. Musel som reagovat na tento clanok. Nam vo firme Markiza tiez narobila dost problemov odvysielanim jednej reportaze co tocili ☹️ . Najskor boli sladke recicky okolo vsetkeho podobne ako skusali na motorkarov(verim tomu po skusenostiach,ze ich oblbovali podone ako nas) ,nam dali dokonca pozriet vysledny efekt,no potom ked sme to odsuhlasili este nieco dodali,vystrihli,podoplnali a bolo z toho uplne nieco ine!!! Absolutne to nesplnilo ucel ohladom ktoreho sa to vsetko tocilo,poskodilo to par ludi co s tym vobec nemali nic spolocne. Samozrejme urobilo to,aby to vyzera vsetko ako show a zaujalo ludi. O nic ine imm nejde. Takze radim ,aby ste velmi pozorne ak vam nieco taketo navrhnu, sledovali co budu tocit predvidat akym smerom sa to moze uberat ,lebo im nezalezi na VAS 😕 ,ale na svojej reportazi ☹️ ☹️ ☹️

    #67100
    biggmoon
    Účastník (Participant)

    motokocur „Ano,zlomil.Lebo podla mna je on najhlavnejšou príčinou toho že nás všetkých takto pošpinili.Je pravda že mám jogurta a že chodím niekedy ako ´´prasa´´,ale čo je veľa to je veľa.A Rastislav Zitny ak bude na zraze a spoznám ho tak sa ho ťiež spýtam čo to tam trepe za debility,aj ked je to jeho práca.Ale taký majú motorku len na frajerinu,urobia 500km do roka a zase zabudnú na motorku.“

    ***

    presne tak uplne stebov suhlasím. Mozno by si ho nemal nazyvat motorkarom, však by sa inak zachoval… ale ne on na svojich bude hamba mu. Čo su to za dnes motorkari ked nema cit nema sluštnosť nema ducha nema slobodu nema z motoriek nič ! …ma iba peniaze a tie si moze strcit niekde bo za peniaze si ten pocit nekupi. 😉 motoforever 😎

    #67101
    yagiza
    Účastník (Participant)

    neda mi nereagovat…

    markiza to spracovala ako chceli a urobili z motorkarov svine? takze to predbiehanie cez dvojitu ciaru a jazdenie po zadnom, tiez nejako graficky upravili lebo ti chalani tak nikdy nejazdili ? ? to s tymi „konikmi“ bolo tiez zostrihane? tak preco isli kydat na plechovkarov? preco sa na to nevysrali a radsej povedali o dobrych veciach ktore robia?ze daruju krv ,ze na mikulasa nosia cukriky?

    preco namiesto nejakeho sprosteho zrazu, ktorych je na slovensku neurekom sa nespoja a 20 pojdu pozret decka do nejakych taborov a daju im radsej nejaku prednasku o motorkach s pojenu s diskusiou a decka sa mozu posadit na moto a odfotit? tak sa robi dobre meno. ale chlapci si povedali ze vyuziju moznost ukazu co frajeri dokazu a nakydaju na plechovkarov.

    a preco si nedali prilby dole? asi preto ze vedeli ze nerobia dobru vec.

    a este:

    Budicek. markiza je bulvar odo dna cislo jeden. neuveritelne kolko pribehov som za tie roky citala kde sa ludia ohradzovali na markizu ako vsetko pretoci a urobi podla seba a stale im niekto naleti. Bulvaru ide len a len o navstevnost a nie o pravdu. klesa nejako markize sledovanost za tie roky co pretocila stovky pribehov? NIE! lebo drviva vacsina ludi je zvedava na kydy a nie na pravdu.

    takze skuste sa zamysliet ci aj VY nepodporujete Markizu aby nadalej uvadzala kydy do televizie.

    #67102
    gogono
    Účastník (Participant)

    Po odvisielaní tejto správy na markíze som skoro rozbil TV. Takto pošpiniť motorkárov. Som zvedaví akú reportáž by urobili keby namiesto motorkárov jazdili vodiči s tuningovými kárami.

    #67103
    Vadim
    Účastník (Participant)

    yagiza: Ako to robíš, že máš stále pravdu? 😟

    gogono: Na 6.BULDOG RALLY DUCHONKA bude Markíza natáčať Vilomeniny motorkári vs. autotuneri (motorkárov bude okrem iných reprezentovať Dračiatko). So zvedavý, ako to Markíza zmanipuluje 🙄

    #67104
    racer8
    Účastník (Participant)

    Cele je to blbost ako cela markiza a vsetci ty KKTi co tam pracuju aby si urobili reputaciu tak tam nahadzu tie najvacsie blbosti povymyslaju si 99% a potom si vsetcy myslia ze nerobime nic ine… je to ubohe! 😠 a ty chlapci co tam jazdia ked druhy raz budete chciet urobit dojem tak chodte do Hollywoodu a nie nas normalnych strapnovat ☹️ !!!! a este nieco poznam vela „tunerov“ ktory jazdia stylom plna neplna ciara vidim nevidim za zakrutu a na to nikto nic nepovie 🤐

    Jednoducho posrali ste to na plnej ciare a to doslova!!!

    #67105
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Vadim ucim sa od teba 🙂

    #67106
    Traver
    Účastník (Participant)

    Chcel by som sa tiež zapojiť!Jazdim na motorke vyslovene na pohodu,ale minulý týždeň by som tiež sejmul dve deti v obci.Jednoducho si treba uvedomiť že chodci a ostatný učastníci cestnej premavky su potencialne nebezpečný.Bolo by mito prd platné že by mi decko vbehlo pod motku,keby som to mal vysvetlovať jeho napitej matke,čo neviem kde bola a nestarala sa o decko.Myslim si že to nie je o tom kto je na vine a kto mal prednosť,ked sa niečo zomelie.Myslim si že je to v nás,všetkých.Nemame cesty a hustota je na nich neumerna.Sme neohľaduplný jak na cestach tak na uradoch,aj v telke.Hlavne že sype…..

    PS: Myslím že tuneri su nebezpečnejší ako motorkari,aj mladý synčekovia bohatych otcov s dvojlitrom pod zadkom….

    #67107
    Vadim
    Účastník (Participant)

    yagiza: Možno mi neodpustíš, že som skopíroval sám seba, ale nechce sa mi to písať ešte raz:

    20.5.2006

    Na reportáži ma zaujali dve veci:

    1. Do profilu na Motoride sa bojíte uviesť svoje telefónne číslo, ale pred TV kamerami ste takí odvážni (niekto by povedal že blbí), že s ŠPZ-kami na motorkách (a asi aj menami a adresami v zápisníku redaktora) predvádzate kúsky, ako na objednávku na zadržanie VP.

    2. Hovoríte, že reportáž bola zmanipulovaná… Prepáčte, ale aký majstri filmových efektov zrýchlovali vašu jazdu, zdvíhali vaše motorky na zadné a prekladali ich na nesprávnu stranu „plnej dvojitej“?

    Každý normálny človek, keď robí akýkoľvek priestupok, tak sa snaží, aby ho pri ňom nikto nenačapal. Ako by ste vy sami nazvali človeka, ktorý si k páchaniu priestupku „zavolá“ televíznu kameru?

    Upravené 1 krát. Naposledy upravil Vadim (21.05.2006 9:37)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 33 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri