Connect with us

Výzva

Domov Diskusné Fóra Nehody Výzva

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #82309
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Touto cestou apelujem na motocyklovú federáciu, kluby, ktoré sa hrajú na MC, motočasopisy a motonovinárov .

    Prečo to v okolitých štátoch vedia a my len plačeme, že nás nikto nemá rád a každý do nás búra , prečo tu každý RIPuje a jednu z mála akcií pre zviditeľnenie bojkotuje, lebo nebude žiadnemu plechovkárovi umývať okná ……..

    Všetci vravia aké to je vonku bezpečné len náš národ je trpo.

    Inšpirujte sa kompetentní :

    [linka]

    #82310
    italofighter
    Účastník (Participant)

    AMIS pekne ale je to tak kazdy len tvrdi ze motorkari su vynny lebo prinizko lietaju ano su aj taky ale je kopa takych ktory kolkokrat havaruju nie svojou vinou ale tym ze ich prehliadli plechovkari alebo dokonca im nedali prednost nebodaj sa priamo strcili do cesty v domneni ze sak ja mam auto ja to stihnem

    #82311
    Slon
    Účastník (Participant)

    U nás to asi nie je možné , tu sú frajeri len za sklom…

    Každá akcia na zvýšenie bezpečnosti tu stroskotala len kôli ľuďom ktorý sú voči takým akciám véééľmo pesimistický a nedokážu priložiť ruku k dielu,koniec koncov to vieš sám z predošlých diskusií o umývaní okien,reflexných vestách a pod.

    To ale neznamená ,že by som sa s radosťou nepridal SMF,MC kluby podľa mňa sa viac starajú o seba a svoj piesoček…

    #82312
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    A načo? Jazdím sám pre seba, necítim potrebu sa zviditeľňovať. Nepovažujem sa za nejakého "všeobecného" motorkára, necítim potrebu bojovať za každého 😉 Amisko, neblbni nám aj ty, stačí mi, že sa nám zbláznil jeden váš bývalý zamestnanec 😠 😟

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri