Connect with us

Spravodajstvo

Projekt Adventure Roads privádza Hondu Africa Twin na južnú pologuľu

Publikovaný

on

Honda Motor Europe s potešením oznamuje, že po nadšenej odozve na úvodný ročník 2017 prichádza s ďalšou akciou v rámci programu Adventure Roads, ktorý v priebehu marca 2019 jazdcom ponúkne jedinečný zážitok z cesty naprieč južnou Afrikou.

V rámci prvej akcie Adventure Roads sa 40 motocyklových nadšencov na strojoch CRF1000L Africa Twin vydalo po kľukatých cestách lemovaných strhujúcimi scenériami západného pobrežia Nórska na 8-dňovú 3 500 km dlhú cestu z Osla na Nordkapp (najsevernejší bod Európy).

www.youtube.com/watch?v=FTJwdhe4Y3c  

Táto akcia vytvorila šablónu pre podobné dobrodružstvá pod záštitou značky a Honda Motor Europe opäť ponúka 40 jazdcom príležitosť vydať sa na strojoch CRF1000L Africa Twin vrátane novej verzie Adventure Sports na nezabudnuteľnú cestu, ktorá bude tentoraz zakončená na južnom konci afrického kontinentu.

Druhá akcia Adventure Roads, ktorá začne v Durbane na východnom pobreží Južnej Afriky, zavedie účastníkov na 3 200 km dlhú cestu naprieč celou krajinou – cez Lesotho – do prekrásneho Kapského mesta. 12-dňová cesta povedie rôznorodým terénom a impozantnými scenériami jednej z najatraktívnejších krajín pre dobrodružné výpravy.

Adventure Roads 2019‘ predstavuje kompletný balíček služieb pre 40 zákazníkov z celej Európy. Pre účastníkov bude zaistené všetko ubytovanie, sprievodcovia aj údržba ich strojov, takže oni sami môžu iba relaxovať, vychutnávať si jazdu a dopriať si nezabudnuteľné zážitky. Okrem toho získajú možnosť stretnúť sa s hviezdami rely tímu Honda HRC a získať od nich cenné tipy pre jazdu.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o programe Adventure Roads a zaregistrovať svoj záujem, prosím, navštívte stránky: www.hondaadventureroads.com alebo si stiahnite základné informácie o projekte Adventure Roads zo stránok hondanews.eu   


Tlačová správa Honda Motor Europe

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri