Connect with us

Spravodajstvo

Ski-Doo už s novinkami na rok 2019

Publikovaný

on

· Štvortaktné motory Rotax sa presúvajú na vysoko citlivú platformu REV Gen4

· Motor Rotax 900 ACE má na výber verziu Turbo z domácej dielne

· Výkonný motor Rotax 600R E-TEC sa rozširuje na ďalšie modely

· Nová prilba OXYGEN stanovuje nový štandard v oblasti výkonu a funkčnosti   


New Orleans, LA, 19. február 2018 – BRP (TSX:DOO) posilňuje svoju pozíciu najpopulárnejšieho výrobcu snežných vozidiel na svete s ďalšími ohlásenými novinkami, ktoré predstavujú špičku v danom odvetví. BRP prináša svoju uznávanú platformu Ski-Doo REV Gen4 do štvortaktných modelov, aby ponúkli jazdcom dokonalú skúsenosť na skútroch Ski-Doo s doteraz najširším výberom motorov. Pre snežný skúter Ski-Doo bol tiež ohlásený motor Rotax 900 ACE Turbo zameraný na jazdca, spolu s rozšírením motora 600R E-TEC do ďalších modelov a úplne novej prilby OXYGEN.  

Nové produkty minulý týždeň predstavili stovkám nadšených predajcov z USA a Kanady v Klube BRP, ktorý sa koná v New Orleans do štvrtka.  „Uvedenie týchto produktov je ďalšou ukážkou neochvejného úsilia spoločnosti BRP zdokonaľovať jazdnú skúsenosť s prvotriednymi produktmi, vynaliezavosťou a inováciou,“ uviedol Marc R. Lacroix, riaditeľ pre globálny marketing pre Ski-Doo a Sea-Doo spoločnosti BRP. „Zákazníci, ktorí si zakúpia model Ski-Doo, môžu odteraz ťažiť výhody z rozšírenej zostavy motorov na platforme REV Gen4, štvortaktných modelov Rotax ACE alebo čistých dvojtaktných modelov E-TEC s výkonom od 95 k do 165 k.“  


Štvortakt na platforme REV Gen4

Jadrom platformy REV Gen4 snežných skútrov Ski-Doo je ovládateľnosť a pohotové reagovanie. Tieto výhody si teraz môžu vychutnať jazdci, ktorí hľadajú štvortaktný výkon, s dvomi rôznymi motormi: Rotax 900 ACE a Rotax 900 ACE Turbo. Od jesene tohto roku budú obľúbené snežné skútre Renegade a Grand Touring spolu s niektorými modelmi Expedition k dispozícii aj s motormi ACE v konfigurácii s REV Gen4. K dispozícii bude aj model Renegade XRS s turbodúchadlom.    


900 ACE Turbo

Spoločnosť Rotax sa opäť preukázala technickou zdatnosťou s prvým prepĺňaným motorom z domácej dielne – 900 ACE Turbo s výkonom 150 konských síl. Celý tento motor sa sústreďuje na jazdca, je veľmi spoľahlivý, má vyššiu úsporu paliva a mimoriadne skvelú reakciu plynu. Motor predstavuje oveľa viac než turbo pridané k úctyhodnému základu 900 ACE, keďže pre túto aplikáciu bolo špeciálne navrhnutých viac ako 24 dielov.    


Viac snežných skútrov poháňaných motorom 600R E-TEC

Osvedčený motor Ski-Doo MXZ 600R E-TEC bol len začiatkom nasadenia nového motora 600R E-TEC. Navrhnutý tak, aby mohol nabudiť jazdcov rýchlou odozvou plynu a vysokým pomerom výkonu k hmotnosti. 600R je teraz k dispozícii v modeloch MXZ, Summit, Renegade a Grand Touring.  „Modelový ročník 2019 snežných skútrov Ski-Doo je jasne orientovaný na to, čo vyžadujú naši zákazníci od snežného skútra,“ povedal Lacroix. „Zavedenie štvortaktov do platformy REV Gen4 a uvedenie dvoch nových motorov do viacerých segmentov dáva zákazníkom možnosť výberu, pri ktorom môžu nájsť dokonalý model pre svoj štýl.“   


Prilby OXYGEN

Zdokonaľovanie jazdnej skúsenosti nie je len otázkou stroja, na čo sa spoločnosť BRP zameriava už niekoľko rokov. Úplne nový rad prílb OXYGEN je navrhnutý tak, aby poskytoval používateľom v chladnom počasí bezproblémovú skúsenosť s jednoduchým používaním, menej únavy a skvelú ochranu. Prilba ponúka najširšie zorné pole bez zahmlievania vo vodorovnom aj v zvislom smere, pričom eliminuje potrebu akejkoľvek tvárovej masky. Ľahká konštrukcia M-Forge® dáva jazdcom väčšie pohodlie po celý deň.  


Tlačová správa BRP

Ski-Doo už s novinkami na rok 2019

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri