Connect with us

Spravodajstvo

Ténéré 700 World Raid 2018 letí do Argentíny

Publikovaný

on

Adrien van Beveren pokračuje tam, kde v roku 2018 na trati rely Dakar v Argentíne skončil. Adrien svoj motocykel Yamaha WR450F Rally vymenil za Ténéré 700 World Raid Prototype a rúti sa za ďalším juhoamerickým horizontom.  


V rámci putovného podujatia Ténéré 700 World Raid 2018 sa Adrien van Beveren vydáva do Argentíny, kde pre neho v tomto roku skončila rely Dakar. Táto etapa dlhej púte prenesie divákov do drsného sveta profesionálneho jazdca rely, aby predstavila všestrannosť motocykla Ténéré 700 World Raid Prototype v úplne novom prostredí. Adrien je súčasťou tímu Yamalube Yamaha Official Rally Team a zároveň jedným z najväčších mien v dnešnom svete rely, pričom je pripravený ukázať, čo všetko tento motocykel dokáže.  

V náväznosti na výpravu Rodneyho Faggottera do krajiny klokanov a dobrodružstvá Stéphana Peterhansela v Maroku sa Adrien vydal na miesto, kde odstúpil z rely Dakar 2018, pripravený pokoriť náročný terén na tomto špičkovom modernom stroji. Model Ténéré 700 World Raid Prototype sme dodali presne na miesto Adrienovej nedávnej nehody, odkiaľ ho čakala náročná misia. Superhviezda pretekov rely podrobila motocykel Ténéré 700 World Raid Prototype skúške v jednom z najnáročnejších terénov v Južnej Amerike, aby opäť raz dokázala, že tento stroj sa dokáže prispôsobiť prakticky akýmkoľvek podmienkam. Drsný skalistý terén, pusté pláne a husté kríky – s tým všetkým si jeden muž a jeho motocykel hravo poradili.  

Adrien má dlhoročné skúsenosti z jazdy na terénnych strojoch, pričom na svete existuje iba málo ľudí povolanejších na to, aby model Ténéré 700 World Raid Prototype dostali do povedomia verejnosti. Tomuto šesťnásobnému víťazovi pretekov Enduropale du Touquet a viacnásobnému účastníkovi rely Dakar pódiové umiestnenie na rely Dakar 2017 ušlo o jedinú minútu. Pre juhoamerickú epizódu seriálu Ténéré 700 World Raid 2018 bol teda prirodzenou voľbou. Po večeri strávenom pri ohni v argentínskej divočine sa Adrien v skorom rannom svetle chopil riadidiel, aby znova poukázal na jedinečnú schopnosť modelu Ténéré 700 World Raid Prototype 2018 poradiť si prakticky so všetkým, čo sa mu postaví do cesty.  

Vďaka svojej špičkovej zmesi výkonu a ľahkej ovládateľnosti previedol motocykel Ténéré 700 World Raid Prototype 2018 vzrušujúcim tempom Adriena van Beverena vrcholmi a údoliami trasy rely Dakar 2018. Model Ténéré 700 World Raid Prototype 2018 na ceste do finálnej destilácie preukázal svoj temperament a umožnil jazdcovi dokončiť trasu, ktorú musel predčasne opustiť. Dosiahol tak svoj cieľ a môže stroj posunúť do ďalšej etapy jeho púte, kde sa ho chopí nový jazdec s novými cieľmi a novými výzvami. Po uzavretí svojej juhoamerickej epizódy si príbeh Ténéré 700 World Raid 2018 nájde cestu do Európy, kde ho naprieč kontinentom prevedie celý rad legendárnych dobrodruhov. Staňte sa súčasťou turné prostredníctvom jeho oficiálnej webovej lokality a sledujte ho na všetkých dôležitých sociálnych sieťach za pomoci nasledujúcich označení!  

#Tenere700

#WorldRaid

#NovyHorizont

#ArgentinaStage  


Video:  https://youtu.be/R-4_rYHMg2w

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri