Connect with us

Odpoveď na: Jazdili ste na okruhu?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Jazdili ste na okruhu? Odpoveď na: Jazdili ste na okruhu?

#64994
yagiza
Účastník (Participant)

tlmic uz dvakrat a zakazdym ako zaciatocnik. prvykrat to bolo davno… na vlastnej moto a s cenovkou 175 anglickych libier, kde som mala aj sluzby instruktora (bol fesak oplatilo sa). kus som sa bala ze so mnou bude jednat ako tazky frajer, ale nie. bol velmi priatelsky a trpezlivo vysvetloval, a nebala som sa ani klast otazky (ma frajerku? ma…) najlepsie ale na tom bolo to, ze sledoval moju „techniku“ a vzdy mi povedal co robim zle… mala som len jeden problem ze nehovoril co robim dobre. povedal: ak o tom nehovorim je to dobre.

druhy krat to bolo pred rokom: cena 385 libier. ich okruhova motorka (ziadne svetla, smerovky zrkadla) , ich benzin, ich skoda. bolo to lepsie, lebo som sa vobec nebala o motorku 😀

rada za 100, pre tych co to este nerobili: ak idete na vlastnej moto, nekukat sa do zrkadiel! najlepsie odmontovat. ak vidite veci za vami, budu vas zbytocne nervovat a mozete spanikarcit. kukat pred seba co robi ten zaciatocnik pred vami 😀

inak vrelo odporucam. na okruhu sa naucite vela a vela z toho aj pouzijete na ceste. 🙂

Advertisement

Partneri