Connect with us

HONDA CBR 600F 900RR

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa HONDA CBR 600F 900RR

Zobrazujú sa 4 príspevky - 16 až 19 (z celkového počtu 19)
  • Autor
    Príspevky
  • #64025
    matesko cbr 600
    Účastník (Participant)

    Zdar hosi!!! Ja mam HONDA cbr 600f, r. v. 90 z talianska, bez papierov, a aj na nej beham bez znaciek nemozem nic zohnat, tak ak by ste o niecom vedeli skuste sa mi ozvat, kupim papiere. 0902351353, a co sa tyka vyjadrenia, podla mna HONDA je HONDA!!! Ta ide do smrti. Je to sice len 90-lka ale ma prdy ako svina, krasny zvuk, este lepsi chod je dost zivaaaaaaa…..bola padnuta na bok, nic len plasty tie som pozvaral, a striekol do perlete modrej, tzeras je ako nova. Menil som olej, a sviecky nebolo treba lepsie ako nove, karburatory slapu ako treba, spojka ako nova, loziska, ani mazat netreba, len retazovy kit blbne uz je vytahanaaaaaa. Inak ako nova, az sam sa cudujem pretoze taliani su k***ti a motorky si nevazia. Takze zalezi to len od majitela.A ja si svoju lasku cickaaaam.

    #64026
    charym
    Účastník (Participant)

    matesko cbr 600

    nazdar mates aj vlado mal hondu z talianska a vravel ze na nej nemusel nic robit ked ju kupil ze aj olej bol ok a bol snou celkom spokojny inak skus sa kontaktovat na chlapika c dovaza masiny z nemacka ci skade a mozno vie zohnat aj papiere je to na [linka]

    #64027
    charym
    Účastník (Participant)

    matesko cbr 600

    soryy ta adresa je [linka] :79:

    #64028
    Traver
    Účastník (Participant)

    Netvrdím že po 40 000 km odíde motor,ale rozprúdila sa debata okolo životnosti agregátov a o to vlastne išlo,človek čo nemal moto si môže urobiť aký-taký obraz.Je to produktívnejšie ako sa hádať o značkách a dovozcoch.

Zobrazujú sa 4 príspevky - 16 až 19 (z celkového počtu 19)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri