Connect with us

Krv

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65211
    kuriatko
    Účastník (Participant)

    ahojte ludia 🙂 zase mam raz chvilu, ked sedim na posteli a neviem co s volnym casom (je pol tretej v noci, ale to nie je podstatne) v polohe po turecky zvyknem mavat dobre napady (pred rokom vodicak – tak som nasla exebat a odvtedy som tu doma.. vdaka vam vsetkym) no a k veci

    sla by som darovat krv prida sa niekto? na meste nezalezi.. je dolezite, aby bol clovek pri odbere v pohode (a ja medzi vami v pohode som) po odbere par deci vinka.. debatka.. 😛

    nechcem pisat, ze je to pre dobru vec, to vie kazdy sam.. okrem toho exe nam ide na operaciu a bodaj by nasu krv nepotreboval, tak ako prajem gumene cesty bez plechoviek vsetkym motorkarom.. ale cert nikdy nespi.. 😁 (pol tretej a ja nespim, podobnost cisto nahodna)

    takze ak ma niekto chut sa pridat, napiste mi a dohodneme sa.. 🙄

    #65212
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    kuriatko krv chodíme darovať pravidelne každé tri mesiace, a naposledy sme boli minulý utorok. Takže najskôr za tri mesiace 😠

    Je to dobrý nápad a som za to aby sa to rozbehlo 🙂 🙂

    #65213
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Rád by som, ale už dva roky nemôžem a ako si spomínala, asi budem tú vašu aj potrebovať 😀

    Ináč mám 0RH-

    #65214
    senior
    Účastník (Participant)

    Ja ked pocujem krv, tak vidim kuriatko, ktore sa potom nejakym zazrakom premeni na chrumkavucke pecene kuratenko, mnam mnam.

    #65215
    raptor
    Účastník (Participant)

    exebat mam 0 rh + 🙁 kua

    baby mozu darovat kazde 4 mesace chlapi kazde 3

    ja idem darovat zajtra do NR

    #65216
    amazonka
    Účastník (Participant)

    exebat: ja mam tiez 0+, ale aj tak vraj nemožem darovat, som alergik a mam piercing, kua ☹️

    Raptor, keby daco som tvoj darca a ty moj 😉

    #65217
    raptor
    Účastník (Participant)

    sak mas pircing… KDE PROSIM TA :75:

    #65218
    amazonka
    Účastník (Participant)

    šak ale ty nemas, tak mi možeš dať ľadvinu alebo pečienku, 😀 😀

    #65219
    kuriatko
    Účastník (Participant)

    tak vidim, vzali ste to seriozne.. 😕

    #65220
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    ALL to sa tu nenájde nik kto by bol ochotný darovať krv ?? Nerozumiem tomu 😟 😟

    raptor chlapy môžu darovať 4 x za rok a baby 3x, je to preto lebo chlapom sa hemoglobín v krvi obnoví skôr ako ženám. Keď je pod 125 tak ti nezoberú krv.

    amazonka môžeš darovať aj keď máš piercing alebo tetovanie ale musí byť staršie ako 6. mesiacov. 6. mesiacov je akumulačná doba na väčšinu vírusov napr. HIV, žltačka a pod.

    Pre všetkých [linka]

    #65221
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    kuriatko mojka, ja som presne nad hentym uwazowala, ale ako to tu citam, tak ked mam piercing tak nemozem ist darowat krw….sakra….

    eXeBaT mojo, ty ides na operaciu?????? 😕

    #65222
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Pedrito – vela ludi chodi aj na motoride.sk, kde to ma uz dlhu tradiciu, takze su nastaveni tam a chodia spolu.

    Diabetici darovat krv nemozu, takze asi tak k mojej osobe.

    #65223
    papaya
    Účastník (Participant)

    ja tento rok na darovacku kaslem. Inak chodim pravidelne s chalanmi z motoride.sk!

    #65224
    Furby
    Účastník (Participant)

    jeeee, sak aj ja mam 0+ 😎

    kuriatko ja by som mozno aj siel 🙄 F!

    #65225
    kuriatko
    Účastník (Participant)

    Furby srdcko, ideme s MIQom do BB v buduci, najneskor ten dalsi tyzden.. pocitam s tebou, pokusim sa najst ta niekedy na chate, aby sme sa dohodli..

    no co banda, kto sa este prida?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri