Connect with us

Krv

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 16 až 25 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65226
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Ahojky Kuriatko..

    …ja Ťa veľmi nepoteším….som pravidelný darca a termín máš až vo februári….ale podporím každého kto sa tak rozhodne….

    a čo sa týka „krstného“: Exe, ja Ti veľmi rád darujem !! !! !! mám B+ 😀

    #65227
    Furby
    Účastník (Participant)

    kuriatko ok, ale skor by som isiel az ten dalsi, lebo buduci tyzden mam 2 skusky 😕 . sice aj potom mam ale mozno by som si chvilu nasiel na vypustenie trochu krvi 😉 F!

    #65228
    Arnie
    Účastník (Participant)

    exe, aj ja mam O-, davavam pravidelne a mam z toho dobry pocit vzdy, ulavi sa mi

    #65229
    kuriatko
    Účastník (Participant)

    cbr900 slniecko, aj ja mam B+ ale ved vobec nejde o krvnu skupinu.. myslim, ze jeto dobra vec.. ked som tam bola prvykrat, tak som bola strasne hrda na seba, ze som to dokazala napriek zakazu rodicov a ze som tam vobec sla a prekonala sa.. a tiez, ze tym niekomu pomozem.. ten pocit z prveho razu uz nikdy nebol taky intenzivny (paradox) 😁 ale ja satesim z toho, ze mozem ludom pomahat..

    Furby a skusku 7. zapijeme az 8. co ty na to? 😁 aj tak si ma tusim pozyval na nejake pivo

    #65230
    Silvike
    Účastník (Participant)

    all

    Kuriatko musím ťa pochváliť veľmi dobrá myšlienka, len škoda že ja na ňu tak slabá odozva zo strany ostatných, chápem ak niekto nemôže darovať krv zo zdravotných problémov.Ja som už tiež bola darovať krv tento mesiac 10.teho ale ak by si to chcela rozbehnúť za 3-4 mesiace veľmi rada sa pridám, pravidelne chodievame do nemocnice v BB a budem mať jubilejné desiate darovanie.

    Milí moji skúste sa pripojiť, nikdy neviete či práve Vy nebudete potrebovať našu krv.

    #65231
    kuriatko
    Účastník (Participant)

    😁 Silvike ja uz fakt neviem ako ich namotivovat.. chlast som spominala, ze je to dobra vec je bez pochyb.. dokonca som uz slubila drzat za rucicky a tusim mi niekde uslo aj ze pojdem hore bez 😁 🤣)) ani to nezabera.. nuz tak len tolko, ze krv sa daruje cez pracovnu dobu.. 🙂 aaaa tesim sa, ze na dalsie kolo uz pojdes s nami..

    #65232
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    kuriatko vo väčšine nemocníc sa dá jeden deň v týžni darovať aj poobede, v BB sa dá darovať v utorok do 17:00 🙂

    #65233
    kuriatko
    Účastník (Participant)

    Pedrito vo vacsine nemocnic? 😁 kukni na http://www.krv.sk to uz mam vsetko nastudovane.. v ziari beru, ked sa to vyhlasi v rozhlase, vo zvolene len jeden den v tyzdni a v ba tiez nie je pravidlo ze by sa dalo darovat aj poobede.. 😁 ale tipujem, ze my poobede nepojdeme.. jedine ze by to tak niekomu vyhovovalo viac.. zatial nik taky nie je..

    #65234
    kuriatko
    Účastník (Participant)

    Furby tak este raz, znac si do diara.. 10.2.06 v BB

    #65235
    Furby
    Účastník (Participant)

    kuriatko vo stvrtok mi zavolaj, lebo som vo VK, tak aby som vedeu, o kolkej mam cestovat do BB. F! 🙄

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 16 až 25 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri