Connect with us

Kto je najvačší nepriatel motorkárov?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Kto je najvačší nepriatel motorkárov?

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68020
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Vaša motorka a GPS!

    V anglicku idu policajti pouzivat vase GPS a pocitac z vasej motorky ako dokaz z prekracovania rychlosti… teda uvazuje sa o tom, i ked pri „specialnych pripadoch“ sud im da na to povolenie bez hocakych problemov… zvlast ak sudca je antimotorkar (co je kazdy)

    no kto by to bol povedat ze vasi dvaja najlepsi kamarati vas takto natru…

    este ze moj najlepsi kamarat nema v sebe pocitac a tak bude mlcat 😁

    #68021
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Najvacsi nepriatel motorkarov je absencia mozgu nahradzana egom a konmi pod kapotou. Nepriamo umerne. A samozrejme sproste nahody.

    #68022
    biggmoon
    Účastník (Participant)

    …všetky nehody su sproste ani jedna nedava zmysel h 😕

    #68023
    racer8
    Účastník (Participant)

    milan3232 uplne s tebou suhlasim!!!!!

    yagiza teraz v sobotu som bol na vystave Motorshow excel asi si o otm pocula.. a namiesto GPS som sa pokukal po veci menom road angel ktory ta upozornuje na Speedcamery!!! dobra vec 🙂

    #68024
    chorche
    Účastník (Participant)

    ake stastie, ze ja mam len motorku, a nevozim so sebou kila elektroniky, vsak mne to staci v robote 🙂

    #68025
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    Suhlas s Milanom3232. Nic zle na tom GPS nevidim, skor naopak, moze to dokazat, ze som rychlost neprekrocil. A ak niekto vedome porusuje zakon, nech znasat aj nasledky. Preco by mal byt za vinnika oznaceny ten, co je v tom nevinne??? 😎

    #68026
    yagiza
    Účastník (Participant)

    racer8 road angel je dobra vec za nejakych 200libier ta to upozorni na vsetky „fixne “ kamery. uplne legalne. za nejakych 30 libier to mozes mat upgradnute na vsetky kamery (cize aj nefixne „laser guns“) ale toto uz legalne nie je.

    plus ak si to chces dat na moto, musis si kupit dalsi sensor ktory musis namontovat na chvost motorky. narozdiel od soferov aut, ktori maju tohto anjela na palubovke, motorkar ho ma na kormane, cim rusi okruh svojim telom ktory zbiera informacie, a tym je nepresny. neviem ci ten zadny sensor tiez predavaju, alebo ho musis zhanat.

    plus treba vediet robit s kablami ked to vsetko montujes a neviem ci funguje aj pri nizkych teplotach a aka je vodotesnost.

    ked som kupila suzuky bandyt1200 a uvedomila si ze s nim bude este tazsie dodrzovat „highway code“ tak som sa na toho anjela kukla a urobila si kus domacu ulohu.

    je to fakt dobra vec, ale pre motorkarov je okolo toho vela roboty a mne robota smrdi 😁

    ak mas cas a nudis sa tak si daj vyhladavat „road angel“ a zakopnes o nejake diskusne fora na totu vec, kde vela ludi tvrdi ze to chcu len aby vedeli presne akou rychlostou idu. je to este presnejsie ako GPS. no a ja som klaudika shifferova 😀

    #68027
    racer8
    Účastník (Participant)

    yagiza no presne to stalo 269 a nenei to uz na volante le na plexistite oni to prezentovali na ducati 999s a mali uz aj vodotesnu verziu a chlapik tam mi hovoril ze pripravuju kombinaciu gps a road angela ale nevedel povedat nic blizsie ale povedal ze v novembri bude v Birminghame motobike show a tam ked budem tak uz bude vediet vsetko a mozno to bude uz aj natrhu 🙂

    a ta robota no aj mne robota smrdi ale iba ta co ma nebavi 😁

    #68028
    yagiza
    Účastník (Participant)

    racer8 si ma potesil. kurna to by bolo vyborne keby GPS a road angel boli dokopy a uz v Birminghame tento rok… 🙂

    Drahy dedo mraz,

    na hayabusu sa vyzer co naozaj chcem tento rok…

    Diky za info. 😉

    #68029
    racer8
    Účastník (Participant)

    yagiza no problemo 😉 sak sa tam mozno aj stretneme zacina 5.11. 😘

    #68030
    yagiza
    Účastník (Participant)

    racer8 ak sa na teba usmeje stastie 😉

    cez vikend tam nechod je to natrieskane, ja tam chodim utorok, streda,stvrtok. krasne sa da pohybovat aj sedlat motorky. i ked na niektore (minuly rok zzr1400) si si musel vystat asi 5 min radu a usmievat sa do kamier ludi ktori ju fotili.

    je to super vystava, najlepsia v anglicku 🙂

    potrebujes na to naozaj cely den… vsetko vidiet a osahat.

    #68031
    racer8
    Účastník (Participant)

    yagiza no sak uz to planujem ze zoberem dva dni volna : ) inak teraz som skusal BMW K1200R no to je proste bomba!!! naozaj super moto!!!! a na cbr 600rr som si pripadal ako dospelak na detskom bicykli 😁 ale sak pojdem tam a uvidime co to bude zac : )

    #68032
    racer8
    Účastník (Participant)

    yagiza no sak uz to planujem ze zoberem dva dni volna : ) inak teraz som skusal BMW K1200R no to je proste bomba!!! naozaj super moto!!!! a na cbr 600rr som si pripadal ako dospelak na detskom bicykli 😁 ale sak pojdem tam a uvidime co to bude zac : )

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri