Connect with us

Prilby

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 16 až 25 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65424
    raptor
    Účastník (Participant)

    kenny odpisal som ti na motoride ale picnem to aj sem…

    kenny ja mam uvexu vyklapacku…ale presny typ ti neviem povedat…

    kupil mi ju minuly rok kamarat (melon) v akcii v nemecku (strieborna prilba s ciernymi sedymi a bielymi vzormi 2×2 vetraky), az na to ze pri odklapani a vyklapani sa mi uvolnuje jeden srofik a fuci bocny vietor som s nou velmi spokojny, za tu cenu to bola vazne dobra kupa…

    ale druhy krat by som asi zainvestoval viac a kupil caberga

    ten bocny srofik co drzi vyklapaciu cast treba dotiahnut tak raz za 2-3 dni jazdenia a je lahko pristupny.. osobne mi to vobec neprekaza vsak ked cistim plexi tak aj tak rozmontujem celu prilbu…

    este dodam ze mam na nej plexi o 30% matnejsie oproti ciremu… ked je slnko neni to take hrozne a v noci to neni vobec problem.. ani raz sa nekonalo ze som musel zdvihnut plexo…ale po pravde pri jazde cez mesto pripadne v nizsich rychlostiach automaticky odklapam…

    #65425
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Kennny ja som ho kupil u PSI v Tlumacove. PSI ma ale zastupenia aj na Slovensku, treba sa len poinformovat, mozno tu niekto vie kto ich zastupuje. Cenu si presne nepametam ale bolo to cca 300 Czk a pocitam ze v dobrej motopredajni by to mali vediet zabezpecit.

    #65426
    draciatko
    Účastník (Participant)

    no ja by som chcela tú helmu Uwex rs 720 nemá ju niekto?

    poprípade 740

    #65427
    andoo
    Účastník (Participant)

    tlmic: to stym tvojim „pro-grip-om“ to ako funguje?

    #65428
    tlmic
    Účastník (Participant)

    andoo je to folia ktora ma po obvode lepiacu pasku, pomocou ktorej to nalepis na vnutornu stranu plexi. Vytvori to vzduchovu medzeru – teda zabranuje zahmlievaniu a podla intenzity slnecneho ziarenia sa ta folia stmavuje alebo zosvetluje a reaguje to velmi rychlo. Mam to tam tri zesony a NO PROBLEM. Mozem sravit foto a poslat.

    #65429
    Kenny
    Účastník (Participant)

    tlmic to bude super urob foto a pošli 😉 som na to zvädavý 😀

    #65430
    andoo
    Účastník (Participant)

    🤐 tyy volee to by som si aj ja poridil, kde sa to da zohnat? za 3 kila hovoris?

    #65431
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Tlmicove fotografie:

    [linka]
    [linka]
    [linka]

    #65432
    DUCATI343
    Účastník (Participant)

    Neviete prosim vas kde by sa dalo kupit nahradne plexi na VEMAR??? Mam ho poskriabane od strku a neda sa cez to pozerat poriadne.

    #65433
    Matooo
    Účastník (Participant)

    eXeBaT nejde to otvorit 😕

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 16 až 25 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri