Connect with us

Prilby

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65409
    kelisova
    Účastník (Participant)

    sprodluzujicim se casem mne trapi nutnost poridit si novou helmu uvazuji o celo karbonove od vemaru tu nejvysi radu jakej mate nato nazor

    #65410
    yagiza
    Účastník (Participant)

    ja mam tri: jedna je do prace, druha ked idem jazdit a tretia Shoei X-spirit ked idem do „kostola“- i ked trochu viacej kostovala, je fakt dobra. bola mi odporucena a tak som sa buchla po vacku. hlavu mas len jednu a usi tiez🙂

    #65411
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Momentalne mam Nolan N80-90. Nie je to sice spicka , ale citim sa v nej perfektne, doplnil som ju len „pro-grip-om“ proti zahmlievaniu. Rozmyslam tiez neskor vymenit, ale bojim sa aby som nekupil blbě, to sa mi uz stalo-vsetko ma tlacilo, blbo odvetravala, zle sa zapinala a odopinala………potom su to len vyhodene prachy. To musi byt perinka a zaroven pancier.

    kelisova kup a potom napis, mne ju zhodou okolnosti ponukal jeden predajca u nas, teda znacku Vemar. Ber to ze budes pokusny kralik.

    #65412
    banditak
    Účastník (Participant)

    yagi aku mas repliku? Ja mam Ukawa TC2…

    #65413
    kelisova
    Účastník (Participant)

    ja uz vemara mam ji 6let a jsem sni spokojeny zadne mlzeni plexi ,vetrani bez problemu jen snad je hlucnejsi ale nic strasneho, a pri jizde 250km je docela znat vaha toje take jeden zduvodu proc chci novou a lehci a ten karbonovy vemar by mel vazit 1100gr. ven ta cena 24000kc. 😟 ale prodejce slibil ze by stim neco udelel

    #65414
    Centauro
    Účastník (Participant)

    JA mam Nolan N101 a je velmi dobra, som spokojny.

    #65415
    tlmic
    Účastník (Participant)

    kelisova , ty si teda tipek, jazdis pianko, pri 250 otazieva prilba a tak si za 24 ceskych bubakov chces kupit karbon.

    Ach, ja mat taketo problemy. Cely januar len platim tomuto zasratemu statu, v parlamemte uz jazdia v karbonkach asi vsetci a v poistovniach maju vsetci repliky.

    😁 Samozrejme ze Ti ju prajem.

    #65416
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    kelisova Ja mam ties Vemar a som hoodne spokojny … je super … ked budem kupovat novu siahnem znova po tej istej znacke

    #65417
    psik
    Účastník (Participant)

    kelisova: Zaručujem sa ti svojou vlastnou hlavou za to, že to, čo je „pri 250-ke znát“, nie je váha tvojej prilby!

    #65418
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    tlmic

    Si spokojný s Nolanom? Dlho som nad tou značkou uvažoval ale nechcel som to risknúť. Aj keď údajne v testoch boh vie ako dobre nedopadla značka Shark, zatiaľ ju budem naďalej preferovať.

    kelisova

    6 rokov je pekne dlhá doba a hlavne výstelka už nemusí byť to, čo býbala, hm? 😕

    #65419
    tlmic
    Účastník (Participant)

    exe jediny problem tej prilby je , ze sa nedaju kupit farebne plexi. Co sa tyka pohodlia, odvetravania, priezoru, kvality spracovania tak mozem len pochvalit. Mozno som len trafil dobry model , neviem. Predchadzajuca ma tlacila,neodveravala skratka za trest, ale nebola to NOLAN ale lacna FM-ka.

    #65420
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    tlmic

    Ja osobne si na tú parádu nepotrpím. Raz sme išli v noci v daždi a kamarát s matným plexi si to s prepáčením za výraz „odsral“. Musel ho mať celú cestu otvorený a vyzeral ako bahniak 😀

    #65421
    tlmic
    Účastník (Participant)

    exe

    nechcel som to pre paradu ale ked sa vecer vraciam z cesty a cez cire plexi ta oslnuje zapadajuce slnko, tak to tiez nie je nic moc. Ja som to potom vyriesil tym „pro-gripom“ a ten sa mi fantasticky osvedcil – stmavuje sa podla intenzity svetla, teda mozem s tym jazdit aj za tmy a zabranuje zamlzeniu skla. To stmavnutie pro-gripu trva tak cca 2 sekundy, takze ak napriklad konci usek v tieni a zacne palit slnko do oci tak okamzite sa to stmavi a je po probleme. Ozaj super vec.

    #65422
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    tlmic

    Súhlasím, ja som mal na mysli obyčajné farebné štíty.

    #65423
    Kenny
    Účastník (Participant)

    máte niekto skúsenosti s prilbami uvex?

    a kde sa dá kúpiť taký progrip reagujúci na svetlo a čo to stojí?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri