Spravodajstvo
Martin Conquest, BMW pre invalidov
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 1 mesiacPREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
SpravodajstvoPred 3 mesiaceDucati Superleggera V4 Centenario: 247 koní, 173 kilogramov, nula kompromisov
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST: Yamaha MT-07 Y-AMT – Súboj generácií: Je robot skutočne lepší ako spojková klasika?
-
SpravodajstvoPred 3 mesiaceTriumph Daytona 660 (2026): Ostrejšia, ale nie iná
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Moto Morini Alltrhike 450: Adriano Celentano s pasom z Hongkongu?

Kwasak
19. júla 2007 at 22:07
Zo slovenskych invalidnych dochodkov si to budu ludia hufne kupovat…
kxbibo
20. júla 2007 at 6:58
Kedy to budú mať v LIDLi v akcii?
racer8
20. júla 2007 at 7:18
Xcel by som raz mat moto znacky BMW ale urcite nie takuto…. 😇
Lavergsx600
20. júla 2007 at 9:17
Tak toto je podla mna uzasna vec. viete si predstavit motorkara ktory nestastnou nehodou skoncil na vozicku a ma moznost opat „vysadnut“ na motorku? podla mna je to uzasne.
yagiza
20. júla 2007 at 9:28
Mensi pribeh:
MCN-ko testovalo toto premiestnovadlo tento rok (alebo minuly?). V pravom duchu jazdcov -prekekarov asi chceli vyskusat ci sa da ist az na koleno (alebo bohvieco im prechadzalo hlavou), jazdec stratil kontrolu nad premiestnovadlom a ono sa prevratilo. na velke prekvapenie a udiv okolo stojacich sa sofer vozidla postavil oprasil a zacal sa prechadzat okolo stroja aby tak zhodnotil pripadnu skodu. invalidny vozik na ktorom do vozidla vosiel sa nachadzal nedaleko 😶
zazraky sa deju 🙂
Kwasak
20. júla 2007 at 9:40
yagiza , takze testoval to clovek, pre ktoreho je to urcene…
Lavergsx600 nie ze by to bolo zle, ale ludia na invalidnych dochodkoch ziju z ruky do huby a to s pomocou celej rodiny, nie aby si este kupovali trike za melon. Dalsia vec je, ze u nas aj cloveku bez nohy zoberu invalidny dochodok. Hlavne, ze ked sa cigan narodi, do roka a do dna je invalid. Ale to uz som niekde inde… 😈 😉
yagiza
20. júla 2007 at 9:46
Kwasak nie. a v tom je ten vtip. okolostojaci si mysleli ze bol invalid a zrazu chodil. 😇
Kwasak
20. júla 2007 at 11:23
Yagiza, som to myslela ironicky, len to nebolo pocut 😁