Connect with us

Spravodajstvo

6-dňova v Portugalsku po prvom dni

Publikovaný

on

Vo Figuere da Foz v Portugalsku sa včera uskutočnil prvý súťažný deň tohtoročnej ISDE. Podľa telefonickej informácie od manažérov Slovakia Junior Trophy Teamu (Hrehor, Katriňák) už prvý deň poriadne preskúšal schopnosti všetkých jazdcov. Trať podľa slov Jara Katriňáka nebola ani tak náročná, ale bolo dosť horúco a hlavne veľa prachu. Jazdci mali hodne pádov, ktoré sa nevyhli ani našim. Každý mal minimálne. 2-3 pády, čo je v testoch, kde sa počíta každá stotina sekundy nevýhoda. Po prvom dni tak nášmu juniorskému Trophy tímu (T. Hostinský, R. Kapajčík, M. Ševela a M. Giertl ) patrilo celkovo 12. miesto, no strata na 10-tych Čechov bola len minimálna.
Medzi klubovými tímami sa najlepšie darilo tímu Haviar KTM Slovakia (Š. Svitko, M. Haviar a R. Bohuslav), ktorý bol na priebežnom 5. mieste. 6. priečka patrila po prvom dni ďalšiemu slovenskému tímu Magic Liptov Slovakia Team (Z. Novosád, J. Dozsa a P. Králik).
Spomedzi individuálnych výsledkov je našim najlepším jazdcom Štefan Svitko, ktorý bol na 74. mieste. V prvej stovke je potom ešte Róbert Kapajčík z juniorského Trophy tímu . ktorému patrí 80. miesto po prvom dni.

Oficiálne výsledky nájdete na [linka]

Našim juniorom patrí po prvom dni 12. priečka v celkovom hodnotení

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri