Podujatia
Oldtimery uzavrú sezónu
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 1 mesiacPREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
SpravodajstvoPred 3 mesiaceDucati Superleggera V4 Centenario: 247 koní, 173 kilogramov, nula kompromisov
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceSúboj o korunu mesta: Yamaha NMAX 125 Techmax vs. Honda PCX 125
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Moto Morini Alltrhike 450: Adriano Celentano s pasom z Hongkongu?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST Zontes 703 Frontier: Trojvalcové prekvapenie, ktoré mení pravidlá hry

ogard
22. septembra 2008 at 15:30
Prekvapivo ziadna diskusia 🤐 …skoda, lebo veteranske akcie su velmi prijemne stravene chvile.
Pre tych, ktori mozno aj mali zaujem ale nestihli, aspon par foto tu: [linka]
yagiza
22. septembra 2008 at 15:46
ogard Pekny album, musis mat super zazitok 🙂 (rata sa mi ten chalpik vo vetrovke)
Clasicke stroje si velmi rada pozriem. Vlastnit by som jeden nemohla, lebo by som ho neudrziavala v tak pristinnom stave, ako ich vlastnici dokazu udrziavat. Plus ich vlastnici su z parvdila super ludia , ktori s vami velmi radi pokecaju. a odtial aj mozno pochadza slovne spojenie ze motorkari su jedna rodina. viem si to zivo predstavit, ze ta priatelskost a sudrznost pred nejakymi 40 rokmi riadne existovala. 🙂
Spider
22. septembra 2008 at 19:02
Ja mam veterany rad,raz možno bude parkovat v mojej garaži nejaky.
kankoXF
23. septembra 2008 at 7:29
ogard Ty si sa tulal a fotil v mojom teritoriu! 😘 Mozno sme sa tam aj niekde stretli. Bolo dost malo ludi!
A mna osobne velmi nemilo prekvapili tym, kde tento rok viedli trasu preteku! Blbi lide mesta Hlohovec vraj protestovali proti trase z minuleho roka! ☹️ 😠 😠
Nic tam nie je okrem kazdodenych dopravnych zapch pred mostom a este aj takyto postoj k pretekom s tolko rocnou tradiciou…. ☹️
ogard
24. septembra 2008 at 7:02
KankoXF> mna stretnes vzdy pri (alebo v) Ducati stane… to je na istotu 😁
inak tych ludi bolo fakt malo, ale zas na druhej strane sa ukazalo kto je skalny 😉
packy
24. septembra 2008 at 7:57
No mam dojem, ze pocas toho celeho aj podaktori skalni prehodocovali, ci su az natolko skalni 😈 😈 😈
kankoXF
24. septembra 2008 at 9:51
ogard buduci rok vbehnem do Ducati stanu a zvriesknem: Kde je ogard ?!? 😈
p.s.: Ako sa poznam skor nakuknem a opytam sa: Neviete nahodou kto je ogard a kde ma svoju Multistradu? 🙂
ogard
24. septembra 2008 at 10:52
packy narazala na nieco konkretne? 😈 😇
ogard
29. septembra 2008 at 13:33
Tak teda uzavreli cez vikend…
Foto z Holicskeho zamockeho okruhu tu: [linka]