Connect with us

Spravodajstvo

Brad a Angelina na motorkách okolo sveta?

Publikovaný

on

Brad Pitt je inšpirovaný cestopisom Long Way Round a rád by nasledoval v koľajách Ewana McGregora  a Charleyho Boormana a vybral sa na cestu okolo sveta na motorke. Brad Pitt údajne zatelefonoval priamo Mníchovskej továrni BMW a objednal si dva motocykle pre neho a jeho priateľku Angelinu Jolie. Človek zo zákulisia firmy BMW prezradil: ?Brad je naozaj výborný jazdec a jazdil na motorkách už ako malý chlapec. Továreň sa ho snaží presvedčit, aby podnikol cestu okolo sveta a natočil vlastný cestopis, ktorý bude odvysielaný v TV ako seriál, alebo ako film do kín. Ak bude súhlasiť, motocykle budu jeho. Long Way Round bol výborný seriál pre BMW a každý v továrni je nadšený tým nápadom.?

Brad tiež objednal dva kusy Ducati Monsters od dílera v Paríži a navštívil predajňu Hein Gericke v Paríži a zakúpil motorkárske mužské a ženské oblečenie.

02

01Firma KTM riadne stratila, keď odmietla dodať tri motocykle pre Charleyho a Ewana pre ich cestopis a s hrôzou sledovali nárast v predaji motocyklov BMW. Pokúsia sa túto chybu napraviť a nakontaktovať Bradovho agenta a presvedčiť ho, aby podnikol túto cestu na ich motocykloch? Brad sa tiež čoskoro stane otcom a nebude práve najľahšie absolvovať túto cestu s tromi malými deťmi, a určite nebude chcieť byť od svojho prvorodeného dieťaťa odlúčený.

yagiza

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri