Connect with us

Spravodajstvo

Cannonball Bike Run 2006

Publikovaný

on

Viete jazdiť? Máte výdrž? Viete sa zabávať? Ak ste odpovedali na všetky tri otázky ? áno, Cannonball je pre vás. Druhý ročník Cannonball Bike Run sa uskutoční od 22.-27.8.2006. Oproti minuloročnému prvému ročníku usporiadatelia predĺžili pretek zo štyroch dní na šesť a tento rok si môžu súťaziaci aj splniť vlasteneckú povinnost a reprezentovať ako team svoju krajinu a zabojovať o Národný pohár. Team musí mať minimálne troch a maximálne štyroch členov. Každá krajina môže mať neobmedzený počet teamov.

Každý deň sa bude jazdiť približne 9 hodín. Čas na autostrádach sa udržuje na minimum a dôraz sa kladie na veľkolepé horské cesty s fantastickými vyhľadmi a cieľom nie je pokryť čo najviac kilometrov, lebo podľa usporiadateľov cesta je rovnako dôležitá, ako cieľ. Celá trasa je tajná a účastníci sa dozvedia trasu každé ráno pred odjazdom.

Etapy v minulom roku boli nasledovné:
1) Calais – Zeneva 705km
2) Geneva – Canes
3) Canes – Chamonix 620km
4) Chamonix – Paris 620km

Usporiadatelia sľubujú, že cieľové miesta každý deň budú prvotriedne a o zábavu rovnako vysokej úrovne je postarané. Navyše bude celé podujatie nafilmované a tak sa objavíte aj vo filme.

Zápisné je 1599 libier, ak začínate v Anglicku, ak ste už na kontinente, cena je 2049 euro. Pozvaný sú všetci vlastníci motocyklov. Minulý rok sa zúčastnila zmes ľudí a motoriek od superšportov, až po Harley Davidson. Viac info a prihlášku nájdete na http://www.cannonballbikerun.com

Kto vie flámovat celú noc, spať 3-4 hodiny a jazdiť 9 hodín a dokáže udržať toto tempo 6 dní po sebe, nech sa mi ozve. yagiza

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri