Connect with us

Archív časopisu Motomagazín

Motomagazín 7-8 / 2010 Cesta do Japonska

Publikovaný

on

• Príloha:
Cestujete ďaleko? – nezabudnite na TOTO!

Tešíte sa letnú dovolenku s motocyklom k moru? Možno ste si niektoré veci na poslednú chvíľku neuvedomili, tak vám ich pripomenieme. Na týchto stranách vám predstavíme niekoľko produktov, ktoré vás môžu všestranne inšpirovať k nepovinnej výbave vášho motocykla každej kategórie. Vybrali sme sadu na opravu defektov, kameru, komunikátory, kufor s alarmom, telefón, zámok a GPS navigáciu. Okrem produktov si povedzme to najzákladnejšie, na čo by ste nemali zabudnúť.

Viac v Motomagazíne č.: 7-8/2010 na stranách 64 – 65
_______________________________________________________

• Turistika:
Japonskom v sedle Nimbusa bobber

Japonsko je krajinou, ktorá je pre väčšinu z nás veľkou neznámou a stále tu panuje veľa predsudkov o cestovaní po tomto pre nás exotickom kúte sveta. Najmä vysoké ceny a obrovská vzdialenosť ovplyvňujú naše predstavy najviac. Japonsko je však krajinou s nádhernou prírodou a pohybovať sa tu nakoniec nepredstavuje až tak veľkú finančnú záťaž. Presvedčil sa o tom aj náš dánsky kolega Kim Scholer, ktorý v sedle svojho veterána (Nimbus) strávil v Japonsku osem týždňov.

Viac v Motomagazíne č.: 7-8/2010 na stranách 76 – 80
_______________________________________________________

• Domáci šport:
MSR cesty: Pred Slovakiaringom

4. júla nás čaká premiérové podujatie slovenského a alpsko-jadranského šampionátu na Slovakiaringu. V nasledujúcom článku sa pozrieme na to, kto by mohol na domácej pôde najviac potešiť našich fanúšikov a taktiež ako sú rozdané karty v rámci Majstrovstiev Slovenska.

Viac v Motomagazíne č.: 7-8/2010 na strane 82
_______________________________________________________

• Príloha:
Katalóg motofiriem

Ak máte doma Motomagazín – Katalóg motocyklov 2010, určite ste si na zadných stranách našli okrem motocyklov aj Katalóg motofiriem. Sľúbili sme ho v strede sezóny doplniť a opäť zverejniť. Na ďalších 15-tich stranách si nájdete viac, ako 130 motofiriem. Rozdelenie je na dve časti, kde sú firmy zaradené na základe zmluvnej objednávky a na konci je prehľad spolu s ostatnými vybranými firmami. Veríme, že vám tento katalóg pomôže, či už pri výbere nového, alebo jazdeného motocykla, príslušenstva, alebo doplnkov.

Viac v Motomagazíne č.: 7-8/2010 na stranách 88 – 102
_______________________________________________________

Motomagazín č.: 7-8/2010 nájdete v novinových stánkoch od 21. júna.

MMA 7-8/2010_2

Advertisement

1 komentár

1 komentár

  1. AIR

    22. júna 2010 at 17:49

    Tak taky zoznam sa veru pred dlhou cestou zide, aby jazdec nieco nezabudol, takychto rad nie je nikdy veru dost a aj skusenemu sa stane, ze nieco zabudne 😎 😎 😎

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri