Connect with us

20. Natálkina chlastačka

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie 20. Natálkina chlastačka

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70406
    Natalka
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň, kamaráti!!! 😉

    Je tu ďalší mesiac a blíži sa ďalšia – druhá tohtosezónna – v poradí 20-ta chlastačka. Preto by som Vás chcela všetkých pozvať (prizvať) pokecať si, zabaviť sa, vypiť si s priateľmi, známymi i neznámymi – v minimálne takej super atmosfére, ako naposledy a to:

    8. 12. 2006 o 19,00 hoh

    V reštaurácií BATIDA na Novohradskej ulici

    Aby sme nevybehli z koľají naších tradícií, rezne samozrejme budú. Sú zabezpečené, z minulajška vychválené, len som poprosila o trochen väčšie porcie. Za porciu klasika – 100 Sk. Objednané sú bravčové aj kuracie, tak je na výber!

    Keďže bude Mikuláša, chcela by som to spojiť s takou malou mikulášskou „seánsou“, ale nič konkrétne to neznamená, len si môžte doniesť mikulášske čapice, prípadne iné ozdoby 😁😁😁😁😁

    Menovky sú samozrejme !!!POVINNÉ!!!, v opačnom prípade mám na stole tequilu (minule som hrdo odmietala, no tento krát sa nenechám ničím a nikým odradiť)

    Odznaky robí náš BASO, sú celkom zábavné, tak dúfame, že sa budú páčiť! Za odznaky sa bude DOBROVOĽNE zbierať do pohára, ktorý bude niekde na pulte alebo pri Basovi

    Tak sa teda na vás prevelice teším a dúfam, že sa opäť stretneme v hojnom počte!

    Keby niečo, som na telefone – 0903329060

    Natalka

    PS: čo by ste povedali na to, keby bola budúca – januárová chlastačka v podniku u Red Barons na Dolných Honoch? Chalani by nám namiesto rezňov pripravili guláš. Nie je to pre Vás moc ďaleko? Dík za vyjadrenie.

    #70407
    andoo
    Účastník (Participant)

    [linka]

    tesime 🙂

    #70408
    paposisa
    Účastník (Participant)

    Ano v Red Barons to bude fajn

    #70409
    Alik
    Účastník (Participant)

    Vrakuna 😁 😁 😁 , mam to co by kamenom dohodil, usetriim za taxiiik

    #70410
    Natalka
    Účastník (Participant)

    andoo príd prosím ťa, chcela by som sa s tebou dohodnúť na aparatúru v Kremnici.

    Alik príď, teším na teba 😁 Jago tiež 😁

    #70411
    andoo
    Účastník (Participant)

    pridem 😉

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri