Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 271 až 285 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84668
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Nejak som cez noc omladol, zaspal som včera na dvanástej strane a prebral som sa tu na šiestej. 😀

    Admin, len tak ďalej, ale keď budem mať znova takých 22, zastav to, ak smiem požiadať 😁

    Jedna baba z nášho predchádzajúceho života (tá indiánka, čo netrafila ešte žiadneho psa, no ktože to je? 😉 ), vám (teda nám) posiela srdečný pozdrav:

    [linka]

    #84669
    Slon
    Účastník (Participant)

    Myslíš Tú čo mine hawa 🙄 😁

    #84670
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Je-jé, najviac sa mi páči bod 8 o tej menštruácii… 😀

    #84671
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Aj ja pukám jak kuk. Admin kvôli nám vylepšuje server, 👍

    V nerdeľu som bol na poslednú letnú jazdu, deň pred dňom Slnečnej rovnodennosti, v Novej Sedlici. Mám tám svoje miesto na dubáky. 😟

    "Hovno, ani prd" našiel som len jeden jediný hríb v celom lese, maličký ale pekný. 😠

    Ale som si fasa zajazdil, i keď asfalt je studený a gumy som zahrial len trošku. 😉

    Bohafko Bopčurk

    #84672
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Aj bod 9. s tým mozgom je tiež pravda…

    Preto som taký múdry – lebo občas mám banán.

    #84673
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Benefits of banannanans

    Odhentál viac jako 40 mínus

    Sem viac jako 40 +

    🤣 🤣 🤣

    #84674
    FRCO
    Účastník (Participant)

    yoffo ????? 😶

    #84675
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😀 Začítal som sa do motorájdu, chlapci si z nás tam roia prču… 😀 😀 😀 👍

    Unikli im ale dve veci:

    – Táto je len prenesená jedna téma 40+. Samozrejme, ak nie je čo riešiť, riešia sa tu také isté pučoviny, ako sa riešili tam, stačí porovnať a rozdiel žiadny… 😀

    – čo sem napíšem, tu aj ostane

    #84676
    FRCO
    Účastník (Participant)

    bopsik posli aj mne nejake banany, nerozumiem yoffo-vmu jazyku 😠

    #84677
    WIKINO
    Účastník (Participant)

    Kua chlapi, nestačím čitať, pribrzdete tempo , lebo nemôžem zodpovedne pomerovať. Ak ma lapí oné, tak som za chvílu na pracáku a predčasne na rente 😈

    #84678
    FRCO
    Účastník (Participant)

    Jaaaaaj, to yoffo asi pise po madarsky, isiel sa tam dnes vozit 😕 😉

    #84679
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Admin vylepsuje 😁 ,ale neberieme to tak ze prilevom ludi na server stupa cena reklamy 🙄 ,ale ako snahu nas tu udrzat len neviem ci mu pri mne bude stacit ulozny priestor 🤣

    #84680
    maguma
    Účastník (Participant)

    Jasná správa, mám ísť vo štvrtok do Přahy prepisovať synove auto. Motodědci mi navrhli aby som zostal u nich do nedele a išiel s nimi na Zlatú prilbu do Pardubíc a keďže som na plochej dráhe ešte nobol, rád by som sa na to pozrel, dokonca oni majú vstup voľný a hlavne sa môžu pohybovať aj v depe. A teraz perlička, dnes mi volal Jirko, že vraj v nedeľu o 9:45, presvedčil som ho na náš čas ZULU majú zraz v Pardubiciach u p. Lejhance, ktorý vyrobil Zlatú prilbu a oni ako Motodědci majú tú česť previezť túto cenu na štadión, takže by som sa osobne zúčastnil tejto parádnej jazdy. Páni, toto sa mi nesníva, vraj je to tak naozaj a jediný zádrhel je, že ešte stále nemám inštrukcie od toho môjho bambula, kedy, kde, u koho mám byť v tej Přahe, viem len toľko, že to má byť štvrtok ale najradšej by som už išiel teraz 🤣 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    #84681
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Papi daj link, že kde na MR, nech sa aj ja pozriem…

    #84682
    maguma
    Účastník (Participant)

    Toto je tá vec čo budem prevážať 🙂 😀 😀 😀 👋 👋 👋

    [linka]

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 271 až 285 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri