Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

  • This topic has 16,925 odpovedí, 115 hlasov, and was last updated pred 3 years by maco.
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 16,921 až 16,926 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #104050
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    🙂 Mlhoš, kamarát-nekamarát, to je len slovíčkarenie.
    Každý z nás pozná kopu správnych ľudí, s ktorými nemá problém sa stretnúť na výjazdoch, na zrazoch, atď.

    Starú bandu, ktorú sme mali od puberty (v každom prípade však dlhé roky pred prvým Tajovom), máme stále, okresy KN, NZ, DS,LV, to dáme ľahko dokopy cez SMSky na výjazd, akurát tento rok ten skurvený kovid to trochu kazil.

    Ani GTX nie je problém, na prvom Gaderi si bol, bolo nás tam okolo 160.
    Nakoľko stále dosť jazdím, často aj z tej skupiny nejakých stretnem, nikto z nich nie je mojim nepriateľom a ani ja ich. Pokecáme a hotovo.

    🙂 Klamára-intrigána som našťastie tento rok nestretol, takže som žiadne nepríjemné pocity riešiť nemusel. 🙂

    Zajtra sa dni už začínajú predĺžovať, ale stále sa píše rok 2020. Hondu VT 750 som síce v lete predal, ale Suzuki SV stále mám a pozajtra sem dole hlásia + 13 °C, snáď nejaké km ešte pribudnú „cestou na nákupy nevyhnutných životabudičov“…

    Toto „zimné“ obdobie si ale plne užívam s Beta Urbanom, cez záhradu sa dostanem na breh Dunaja bez toho, aby som sa potuloval medzi číhajúcimi kovid-policajtmi. Takže mi môžete pokojne aj závidieť… 🙂

    #104051
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Zrovna zavist nieje moja silna vlastnost

    #104052
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Ja veru závidim, ale naozaj v dobrom,… Vsak aj na mna pride rad ked mi skuvrene koleno dovolí.. 🙂

    #104053
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Tak už som doma, venčil som nakoniec Urbánka. Počasie nádherné, špica +13°C.
    Bol som pozrieť vzdialených príbuzných, a to skútristov.

    Vodných… 🙂

    Nikde nikto, ani skúter, ani čln.
    Přizdisráči sú to, šak ľadové kryhy zatiaľ nikde, hádam, aj nejaký obyčajný Titanic by to zvládol… 🙂

    23.12.2020

    #104054
    Hruso25
    Účastník (Participant)

    U nás na Levočskej priehrade sa teraz viac kúpu ľudia, ako v lete.
    Ja len že by tu pes neskapal, či?

    #104414
    maco
    Účastník (Participant)

    Správca, riadne si dokurvil toto fórum. Vymaž ma odtiaľto.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 16,921 až 16,926 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri