Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

  • This topic has 16,925 odpovedí, 115 hlasov, and was last updated pred 3 years by maco.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,906 až 16,920 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103944
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Papi, to sa ináč robí. Objednám si na náš sklad, tým pádom neplatím, potom si to dám nadisponovať na rozvoz, čiže na doručenie a to už mám zaplatené. Jedným slovom objednám, za dovoz neplatím, sám sebe doručím a má to zaplatené. Asi tak. 👍  😁

    #104000
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Tak to už vraj funguje.
    No, bieda… 🙂

    #104001
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Však ono sa to časom vyvrbi… 🙂

    #104002
    Retro
    Účastník (Participant)

    To je tu čo za pakáreň?!?!?

    #104003
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Tha…

    #104036
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Uff

    #104037
    Hruso25
    Účastník (Participant)

    Co to?

    #104039
    ahojko
    Účastník (Participant)

    skuska:
    papiho nick

    #104040
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Taky ma papi profil, ked naň kliknem… všimnite si jeho nick…. LOL!!!

    #104041
    apa
    Účastník (Participant)

    To naozaj musí byť reklama na úvodnej stránke taká, že keď ju otvorím vidím akurát tak

    dve s prepáčením kurvaveľké plochy s reklamou

    a iné nič? 🙁

    #104045
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Papi chces aby som ta zaregistroval na motogtx ???? 😀 konspiratori tam uz niesu

    #104046
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Všimol som si, že vodca klamár-intrigán tam už nie je. Čítal som ho na motoride v 40+, kde vyhlasoval, že by sa tam nemal preniesť konflikt z MotoGTX, takže tam napísal o konflikte len cca 30 príspevkov…
    Ovládal sa, fakt… 🙂 🙂 🙂

    Teraz v utajenom režime si môžu veselo a nerušene intrigovať, ohovárať a riešiť na vysokej intelektuálnej úrovni svoje kadejaké obľúbené tampóny patriace do najrôznejších telesných otvorov.
    Vynikajúce finále, vidím, že zvyšok sveta si takto aj vydýchol, fakt… 🙂

    Mlhoš, ďakujem za ochotu, ale ja som sa na motoGTX už dvakrát zaregistroval a tertíkrát už nemienim.
    Bolo to plné osobných útokov, ponižovania a osočovania a nikomu to nevadilo.
    Ja v takej skupine nemám čo robiť.

    Ani tu nemám čo robiť, táto stránka už zdochla pred rokmi a terajšou úpravou dostala posledný klinec do rakve. Zmizli obrázky z nickov, nedajú sa posielať súkromné správy, trikrát som chcel pridať fotku, neprešlo ani raz (a inde len tak fičia), samý falošný novodobý údaj o registrácii, nemožnosť zrušiť registráciu (čo považujem inak za hrubé obmedzovanie osobných slobôd, je to na trestné oznámenie), atď, atď…

    Najvyšší čas, aby som prešiel na nejaké iné stránky. Je jedno, aké, hlavne, aby sa tam neobjavil nejaký klamár-intrigán.
    🙂 Som idealista, viem 🙂

    #104047
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Bolo to plné osobných útokov, ponižovania a osočovania a nikomu to nevadilo.

    ale Papi vadilo napriklad mne len ty si o mne vyhlasoval ze ja nie som tvoj kamarat tak som sa do toho nemiesal vadili mi potom aj utoky na nacelnika a on nikde nepisal ze neni moj kamarat tak som sa ho zastal aj ked ostatni cusali a cakali co bude a vidis vyzral som tych utocnikov a osocovacov odtial a uz je tam klud myslim ze prostredie sa unormalnilo a ti ludia ktori tam zostali ta maju radi aj ked si madar 😀

    #104048
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Ja mám len troch – možno štyroch – kamarátov, ktorí prešli minimálne dvaccccaďročnými testami a obstáli – pričom som obstál aj ja, lebo si to zaslúžili.
    Kandidáti na nových sú, ale ľutujem, ty aj tak nie si medzi nimi… :-))

    Ja nie som žiadny čistič-vyrážač, kde sa mi nepáči, idem, kade ľahšie. 🙂
    No a pštrosia farma s hlavami v piesku a časť intigán-fanklubu je stále na motoGTX a ja mám obavy, že darmo by som tam robil milého a múdreho, bol by to odomňa faloš a na spoločných akciách ba som sa aj tak necítil dobre.
    Teda by som sa na tých akciách aj tak neobjavoval.
    Tak potom čo by som na GTX robil ? 🙂

    Som na troch serveroch a upozorňujem ťa, že mi to bohate stačí.
    Teda nechcem ani na Fasbúk! 🙂

    #104049
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    ktorí prešli minimálne dvaccccaďročnými testami a obstáli 😀

    Papi a bol si za tych 20 rokov niekedy v nudzi ? lebo poznas to prislovie : iba v nudzi poznas priatela

    to ze mna medzi nich vobec nepocitas mne nevadi ja nemam potrebu za tebou doliezat domov a ani neviem kde byvas ja tiez na akcie nechodim ale tomu ze sa niekde s niekym stretnes sa nevyhnes preto ked sadnes na motorku a niekam vyrazis neries co bolo predtym co kto kde povedal alebo napisal a nemusis sa potom citit neprijemne ved sa s nimi iba stretnes nezenis sa s nimi

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,906 až 16,920 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri