Connect with us

HAYABUSA

Domov Diskusné Fóra Kaviareň HAYABUSA

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 60 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83076
    Slon
    Účastník (Participant)

    Pripájam sa názoru zo severného potrubia 👍

    #83077
    Slon
    Účastník (Participant)

    Stratilo sa písmenko "k" 🙄

    #83078
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    riki1 ďakujem neprosím, ak sa budem chcieť odviezť rýchlo na vagóne, tak použijem rýchlovlak. 😛

    #83079
    raptor
    Účastník (Participant)

    Tiez si myslim ze je skoda ze wing sa stiahol z diskusii…

    #83080
    riki1
    Účastník (Participant)

    Mna tiez velmi nebavi debatovat s "internetovymi hrdinami" takze uz len toto :

    [linka]

    a 🤐

    #83081
    raptor
    Účastník (Participant)

    Riki skus sa zmierit s tym ze po buse na tomto portali ani pes nestekne 😀

    a to iste je viac menej aj v reali, bolo velke halo okolo toho ked vysla ale maly strom sa predaval furt daleko lepsie jak autobusa

    #83082
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    riki1 tu ti nepisu ani tak "internetovy hrdinovia" ale ludia čo maju prax a skusenosti s mašinami.

    Ty mi tu teraz pripadas ako keby si tu buznu kupil predvčerom a bola to prva tvoja motorka (mozno ze mam aj pravdu)

    Papirove vykony su neni vsetko,mozno si si zle prečital Wingov prispevok ,tak to skus znova 😉

    #83083
    bezdooo
    Účastník (Participant)

    Moja motorka je najlepsia, a pipikam ma tiez najvacsieho 😁

    riki, nic v zlom, ale pripada mi, ze forest bol oproti tebe atomovy fyzik 😕

    #83084
    MartineR
    Účastník (Participant)

    bezdooo nie nie. ja docikám najďalej … 😁

    #83085
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ak si odmyslim predimenzovany motor tak motorku s parametrami hayabusy ma dnes v ponuke kazdy tradicny japonsky aj europsky vyrobca… busa neni supersport a neni to ani turista

    k tomu jazdeniu a la skuter …na starsej FJR ktora samozrejme motoricky na na novu busu nema som na 5 podtocil motor na 2000 otaciek s tym ze po zaknedleni som cakal cukanie… a prd barani.. krasne hladko zacala "naberat vysku"

    bezdoo dost zle prirovnanie, forrest gump bol sice v detsve postihnuty rovnatkami na nohy a cely zivot diagnozou dobreho srdca … co mi v konecnom dosledku ako postihnutie nepride 😎

    p.s. martiner možno doští najdalej …ale ja o polnoci podla sluchu zo zaviazanymi ocami chrachlom letiacej sove oko vybijem na 200 metrov z otočky.. do je vác?! 😈 .. okrem hovapredsedu 😎

    #83086
    AMIS
    Účastník (Participant)

    A ja docikám aj tam aj späť, hlavne pri stene 😈

    #83087
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    riki1 Blackbird bol už dávno opotrebovaný, keď Haraburda prišla. Takže to porovnanie asi nič moc.

    #83088
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Mne sa Busa páči a ešte viac B-King, je mi to u prdele, či mám, alebo nemám "dosť" skúseností s motorkami, kašlem na papierové údaje a blablabla… proste sa mi tie motky páčia, tak ako vyzerajú a vybavené.

    #83089
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Heavy predseda ty prevít, zas to tu antitechnicky zľahčuješ 😁

    #83090
    ogard
    Účastník (Participant)

    Páč sa mi zdá pánové, že na to doHájaBusa fórum chodia iba dvaja ľudia, tak snáď si voľakto myslel, že osvetou sa hádam rozširi členská základňa… Nezištná to myšlienka, nehodno ňou opovrhovať.

    Ducati rulez 😛 😛

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 60 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri