HAYABUSA
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › HAYABUSA
- Toto téma obsahuje 59 odpovedí, 15 hlasov, a bola naposledny upravená pred 16 rokmi, 3 mesiacmi od
raptor.
-
AutorPríspevky
-
19. februára 2010 o 18:00 #83091
raptor
Účastník (Participant)Ta FMX od hondicky bola tusim ovela sympatickejsia a hlavne skromnejsia ako da nadute suzukisko najlepsienasvete
musi byt urcite rozdiel v motorke lebo majitel je rovnaky 😀 😀
19. februára 2010 o 18:07 #83092raptor
Účastník (Participant)Bibo mam pocit ze XXa sa zacala robit len o malo skor ako vybehla prva busa takze urcite nebol zastarany
mne osobne je blekac silno sympaticka motorka 👍 👍
19. februára 2010 o 18:43 #83093kxbibo
Účastník (Participant)Neviem to na 100% ale XX je od 1995 myslím a Haraburda 1999. Štyri roky rozdiel v honbe za hranicu 300 je dosť. 😁
19. februára 2010 o 21:52 #83094raptor
Účastník (Participant)Bibo ak ma pamat neklame tak prvy blekac vybehol v 1997 ale busu si povedal spravne.. ze 1999
busa bola odpoved suzuki na blackbirda rovnako ako TL na VTR(v oboch pripadoch si myslim hondu netromfli)
20. februára 2010 o 8:05 #83095malymirec
Účastník (Participant)Aj ja mam pohodlie autobusu a tiez sa prdkam za 5 litrov.
Aj moja je ta naj? 🤣20. februára 2010 o 8:08 #83096malymirec
Účastník (Participant)raptor nebola nahodou TL odpoved na ducati? 🙄
20. februára 2010 o 13:37 #83097raptor
Účastník (Participant)Nie maly mirec, tuto pasaz motocyklovej historie ovladam uplne presne
honda vybehla zo svojou VTR a vsetci z tej motorky boli v tom case v dobrom zmysle slova "dosrany"
a suzuki predcasne vybehla s TL ktora mala kopu zasadnych technickych nedostatkov (oi komplikovany zadny tlmic ktory sposobil par smrtakov)
stare VTR dodnes jazdia, TL je malo … a taka SP2 hmmm 👍
20. februára 2010 o 14:03 #83098malymirec
Účastník (Participant)Co som sa ja docital vo vsetkych clankoch, obe motorky boli (vraj) odpovedou na Ducduc 916. Obe vysli v ten isty rok (1997). O tomto by sme mohli prediskutovat niekde pri pivku 🙄
20. februára 2010 o 14:17 #83099raptor
Účastník (Participant)Ci bola VTR odpoved na 916 neviem.. ale TL bola (unahlena) odpoved na VTR to viem
pivko moze byt 🙂
20. februára 2010 o 15:50 #83100malymirec
Účastník (Participant)raptor citaj, dozvies sa viac. 😉
A to, ze to honde vyslo a suzuki nie, nemusim snad ani pisat 😁20. februára 2010 o 16:02 #83101CBR900RR
Účastník (Participant)raptor ja som s tej VTR SP1 dosrany este aj dnes 🤣
20. februára 2010 o 19:18 #83102kxbibo
Účastník (Participant)raptor no dík za opravenie.
Ale aj tak si myslím, že Blackbird je starší [linka] a nejaký trápny sokolík ho nedobehne. 😁
20. februára 2010 o 21:49 #83103ZOMBY
Účastník (Participant)Najlepsia motorka na svete je ta moja teda tie moje 😁
21. februára 2010 o 7:16 #83104kxbibo
Účastník (Participant)ZOMBY páči sa mi, že klameš sám seba 😁
21. februára 2010 o 7:27 #83105raptor
Účastník (Participant)Tak tak.. ..sila sebaklamu nema hranic …a zombak dava tomuto slovenmu spojeniu nove dimenzie 😈 😈
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
PREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
