Connect with us

HAYABUSA

Domov Diskusné Fóra Kaviareň HAYABUSA

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 60 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83046
    riki1
    Účastník (Participant)

    Kedze je na tomto fore velmi malo o Hayabuse ( najlepsej motorke na svete 🙂 ) tak to idem napravit :

    [img][linka]

    [linka]

    [linka]

    #83047
    raptor
    Účastník (Participant)

    Mam volake deja vu ze najlepsia motorka na svete bola FMX 650 😁

    #83048
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    Chce se mi blejt 😕 😛

    #83049
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    šak tam nič nie je vidieť, je to celé nejaké zakapotované

    #83050
    riki1
    Účastník (Participant)

    Vidim, ze to tu chce poriadnu osvetu 😁 , su tu sami truhlici , co nevedia, co je riadna motorka 🙂 , ( FMX650 bola fajn, ale …. ) , ale je to tazke, dam si poslat zabudnute heslo (co som nezabudol, len ho neberie) , prihlasim sa, tym co mi poslali, zmenim si heslo na to co chcem a uz sa neda prihlasit. Zadam prispevok, neda sa zobrazit previev (ci to bude fungovat), ani vkladat obrazky mi nejde, potom ked to tam je, uz to nejde opravit, a vyzera to tak ako ten moj prvy ….

    #83051
    riki1
    Účastník (Participant)

    Tak na to heslo som uz prisiel, totiz ked si zmenim heslo na viac ako 10 znakov, tak sice napise ze zmena prebehla, ale na bohvieco ….

    #83052
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    …jasne,ale hajabuza je užasna super proste naj. 👍

    Už zase se mi chce blejt 😕

    P.S. Sakra EXE daj mi sem ban nech sa tu nemusim na toto pozerat a nech sem uz nelezem račej 😕

    #83053
    malymirec
    Účastník (Participant)

    A co je naj na tazkej a spatnej motorke? 🤣

    #83054
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    malymirec si robys srandu???? ved to je HAJABUZA pre boha 🙄

    #83055
    riki1
    Účastník (Participant)

    kxbibo je to z cisto praktickych dovodov , ktore rychlo na Buse pochopis, ale musis skusit 😉

    malymirec tazka je, ale ako vysla nova vfr 1200 od Hondy, tak uz mi vobec tazka nepripada 😉 , a co je na nej dobre, tak pre mna napriklad to, ze mozem zazit v podstate vsetko, co sa rychlosti a zrychlenia tyka, co ponuka seriova moto a pritom mam pohodlie ako v autobuse co sa tyka priestoru aj aerodynamiky a tiez spravania sa podvozku vo vysokych rychlostiach, ale ak chcem jazdit len pohodovo a napriklad sa obzerat okolo po prirode, tak zaradim 6-ku a jazdim ako by som mal automat, na spotrebe pod 5 litrov.

    Dalej ked ma toto vsetko zunuje, tak mam nekonecne moznosti tuningu a zvysovania vykonu do skoro nekonecna a hrania sa s programovanim vstrekovania (ecuhack) a montovania kadejakych vylepsovatok . Ale to budem robit az za nejake 3-4 roky, myslim ze dovtedy ma seriovka bude stale bavit .

    #83056
    riki1
    Účastník (Participant)

    Este nejake video , ci je tazka aj pri jazde

    [linka]

    #83057
    raptor
    Účastník (Participant)

    Riki1 co sa tyka podvozku a brzd tak vo viacerych casopisoch a viacerych testoch starych ci novych to vychadza v prospech stareho dobreho blackbirda

    v jednom mas ale pravdu.. hayabusa je celosvetovo najupravovanejsia motorka

    #83058
    riki1
    Účastník (Participant)

    raptor podvozok je plne nastavitelny (ja pouzivam stale makke fabricke nastavenie), brzdy su tiez v pohode, myslim, aj ked si mnohi montuju pancierove hadice, no a blackbirda mohli porovnavat niekedy davno s Busou prvej generacie (kedze blackbird sa nevyraba) a ani vtedy nemohol ani vykonnostne ani krutiacim momentom tej Buse konkurovat.

    Terajsia Busa (GEN II) ma o 20 koni a 20 Nm viac ako GEN I a rovnocenne jej konkuruje len Kawa ZZR1400 (ZX14R) .

    [linka]

    #83059
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    riki1 na tom videu som sa pobavil 😁 a to malo bit secko?

    Trosku aj vsimaj čo ti ten Raptor pise,on hovory o brzdach a o podvozvku nie o vykonoch a z vlastnej skusenosti ti poviem ze to čo si robil na tom videu budem robit na tazkom Pánovi Blackbirdovy o troch rano ked ma nekdo skope s postele este najebaneho 😉

    #83060
    riki1
    Účastník (Participant)

    CBR900RR normalny clovek , ked rano vstane z postele najebany , na moto nesada a co sa tyka Blackbirda je debata zbytocna uz aj z toho dovodu, ze sa nevyraba.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 60 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri