Connect with us

HAYABUSA

Domov Diskusné Fóra Kaviareň HAYABUSA

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 60 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83061
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    riki1 normalny človek tu nebude ostatnych zatazovat s blbostou "ktora motorka je najlepsia na svete" čo ma v tvojom pripade a veku dost zarazilo,prihlasim ti sem mojho maleho 9ročneho syna a ani ten takuto hovadinu s huby nevypusti. Aj ten uz ma natolko rozumu ze povie "ta je najlepsia ktoru mam a vlastnim" a nebude tu ospevovat svoju krosku ako to robys ty tu teraz z buznou 😉

    #83062
    raptor
    Účastník (Participant)

    Riki co myslis dokedy sa vyrabal blackbird? hmmm

    (pomocka: to ze u nas uz dhlsiu dobu nebol k dostaniu neznamena ze sa nevyrabal a nepredaval v inych krajinach 🙂 )

    vykon a krutak ti bude dobry leda tak na rovinke kde vie otocit plynom kazdy , ak si precitas zopar testov zistis ze blekac prave koli ovladatelnosti podvozku a brzdam daval buse v technickych pasazach pravidelne nafrak, busa bola oproti nemu hodnotena ako tazkopadnejsia a tazsia motorka

    apropo vykon a krutak, nad 300 sa na buse v seriovom stave nedostanes a 300 ti da aj stary blekac… otazka? kto dnes potrebuje chodit 300?

    #83063
    ogard
    Účastník (Participant)

    Reklama vlastneho fora?

    #83064
    Wing
    Účastník (Participant)

    Cit " Vidim, ze to tu chce poriadnu osvetu s , su tu sami truhlici , co nevedia, co je riadna motorka "

    No nebudu se opakovat co jsem napsal kdysi na motorajd so školky, a uvádět zásadní chyby tu ospěvovaného stroje či o nich polemizovat. Na běžné silnici je vždy !, XX rychlejší nežli Suzuki. Vždy. A to díky zprofanému heslu "podvozek nadřazen motoru". Co jsou platné koně, krouťáky, když ta motorka má nesmyslnou geometrii, rozložení váhy a naprosto nevyhovující brzdy. Měl jsem obě současně…..s dovolením.

    Opakuji ,XX to natře jakékoliv Buze, jakéhokoliv ročníku. Tečka. Kydy o tom, jak to má stavitelné tlumiče nic nemění na faktu, že se vyhovující setup nepodaří nikdy nalézt, brzdy vadnou a sekají i s pancéřáky a jakýmikoliv destičkami. Vyzkoušeno a diskutovat o tom nehodlám, ale nevylučuji že majitel co jezdí seriový setup a turisticky a píše o spotřebě pod 5litrú to nikdy nezjistí. To je možné.

    Závěr k první větě : Nejlepší motorka? No podle mě byla Buza nejhorší motorka co jsem kdy vlastnil a myslím si, že před ní i po ní jsem jich pár měl . 😉 Do další diskuze se dále s prominutím nezapojím a zařazuji se nadále mezi mlčící "truhlíky co nevědí co je to riadna motorka ". Děkuji za pochopení a hezký večer všem a jejich nejlepším motorkám na světě.Vśechny zdraví Wing.

    #83065
    riki1
    Účastník (Participant)

    raptor myslim, ze Honda vzdala suboj so Suzuki v tejto kategorii , ak mas ine informacie daj odkaz, ci sa aspon v roku 2008 vyrabal niekde (neverim) . Co sa tyka 300, tak , kedze je Busa v serii obmedzena na 300 tak viac neda, (bez obmedzenia najekych 310) a ze kto to potrebuje ? Kazdy koho to zaujima 😈 Ale nikoho nezaujima plazit sa k tej 300ke pomaly (a ani to nestihnes ak nie si na letisku) a na to aby to tak nebolo potrebujes poriadny krutak a vykon. A ani tych 200 (na zadnom kolese len nejakych 170) koni nie je bohvieco, hlavne medzi 200 a 300.

    A ze na rovinke vie tocit plynom kazdy (co v praxi vobec nie je pravda) , mna vobec nezaujima, lebo mna zaujima hlavne zrychlenie.

    #83066
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    Wing krasne napisane,tak vitaj medzi nami nevzdelanimy truhlikmy 😁

    #83067
    riki1
    Účastník (Participant)

    Wing dakujem Ti za nazor, podal si to slusne 👍 a kedze sa uz nemienis dalej vyjadrovat, tak ani ja s k tvojmu prispevku nebudem .

    #83068
    riki1
    Účastník (Participant)

    ogard > naco by mi bola ta reklama , ved ja si tym nezarabam .

    #83069
    raptor
    Účastník (Participant)

    Riki pomaly si prestavam mysliet ze to s tou glorifikaciou busy myslis zo srandy 😶 😶

    #83070
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    raptor …ty si též "truhlik nevzdelany" a nerozumis tomu 😁

    #83071
    raptor
    Účastník (Participant)

    Jasne ze som truhlik nevzdelany… pre mna bola najlepsia motorka varadero (lebo bola prva) potom afrika lebo som sa do nej zalubil a teraz lubim uz dlhsi cas 1150 GS adventure 🤣 🤣 🤣

    #83072
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    raptor ale zabudol si dodat "NAJLEPSIA NA SVETE" 😁

    #83073
    riki1
    Účastník (Participant)

    raptor pre mna je Busa urcite naj motorka, ale samozrejme ze som to myslel mierne provokacne, ako aj na motoride zvyknem a ked som sem prisiel a napisal som do vyhladavania HAYABUSA, tak mi v podstate nenaslo nic , len same reci, zed aka je to zla moto, tak to mi nedalo nazapojit sa aj na toto polomrtve forum, ale sa to tu aj kusok zobudilo 😁

    Uz len dodam : Hayabusa je najlepsia motorka !

    a idem spat 👋

    #83074
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Nooo… Sice len precital, ale cital som dost o 1100XX a Sokolikovi. A musim suhlasit s Wingom.

    riki1 a neuveris, aj ja mam najlepsiu moto na svete. Ale je zatial najlepsia iba pre mna. 😉

    #83075
    slobo
    Účastník (Participant)

    👍

    ……..

    …….. motoride je uz tak sprovokovane,

    ze ked dofrci Savia z Lombardie, …….. bude musiet -na nas, tam- "" hodit siet ""

    ( ako pred 2hod. napisal, Chooki )

    WINGu, tve mlceni, …….. je ke skode, vsem moto-priznivcum. Tot, muj nazor.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 60 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri