Connect with us

Je to možné?

Domov Diskusné Fóra Nehody Je to možné?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73283
    kenolg
    Účastník (Participant)

    Vcera bol krasny den, naozaj krasny a hlavne idealny na motocykel. Urobili sme si s CUCPOM vylet po Slovensku v celkovej dlzke nieco tesne pod 400km. Cesta prebehla super bez krizoviek a s obcasnymi zastaveniami na bufet. Krasne unaveny s dobrym pocitom sme sa vratili do Trencina. Uz sme isli odlozit nase krasne modelky 600RR do garaze a na semaforoch sme stretli borca ako sa patri. Este doteraz krutim hlavou a pytam sa JE TO MOZNE???? /treba pouzit ton Bolka Polivku/ Stojime si tak na semaforoch pred hotelom Tatra v Trencine a spolocne cakame na zelenu. Zjavna nervozita borca s spz TN-696 .. bola naozaj zjavna. Miesto pozdravenia sa sustredoval na start. Startovacia nervozita, pot urcite tiekol prudom do tenisiek spod rifli a zavodnickej prilby asi okruhovej za 35 EUR znacky FM. A prislo to!!, prava zatacka po naskoceni zelenej na semafore bola jeho. Nezabudol zavodit so vsetkymi dvoma autami pred nim a obehol ich tak elegantne, ze vsetci anjeli v okruhu 5 km mali co robit, aby jeho smyk vyrovnali a nevydrbkal sa. Su veci nad ktorymi krutime hlavou a toto je jedna z nich. Nedostatocne oblecenie a nedostatok skusenosti je naozaj zla kombinacia na zavodenie. a hlavne za plnej premavky. Ten autobus sa ti feši len tak tak uhol co vychadzal zo zastavky. Vcera si mal stastie, vela stastia!!!!!! to nemusi byt stale a hlavne to silne zoskupenie anjelov v tej chvili pri tebe nemusi byt. Mozu pomahat inym. Uvedomujes si co si vlastne urobil ??? Robis hanbu slusnym motorkarom!!!! Motorku radsej predaj, zakial je este pojazdna a zachranis tak aspon jeden – tvoj zivot, ak si to neodnesu nevinni ludia. JE TO MOZNE ?????

    #73284
    zahri
    Účastník (Participant)

    Kenolog> mozne je vsetko.. u ludi sa casto stava ze ostatni s udivom civia na to co sa deje.. toto je prihoda z motozivota.. ale je kopec inych ktore sa deju v inych oblastiach.. zvyka sa na to tazko.. vychovava ludi co robia blbosti este tazsie.. ale vyriesit sa to nepodari asi nikdy..

    u mna taketo situacie zrychluju tep a pisu mi v hlave "ty si ale k*k*t.. co ti j*b*??" niekedy to dokaze zabit aj pekny den takato situacia lebo stale cloveku ide mysel k tomu.. a to nehovorim o tom ked sa to priamo dotkne aj teba..

    #73285
    raptor
    Účastník (Participant)

    Tak to uz ked kenlog – upicista ako sa patri napisal takyto traktat to musel byt vazny karinko co ste ho stretli na tych semaforoch

    .. len smutne je ze ten si to neprecita ten teraz kamosom vysvetluje ako to natrel dvom trapkom na CBR abravurne driftom vybral zakrutu

    btw. by ma zaujimalo aku mal motorku

    #73286
    kenolg
    Účastník (Participant)

    zahri presne si pochopil, co som tym clankom chcel povedat. dakujem za podporu 🙂 RAPTOR nevadi, mozno si to neprecita zrovna ten dotycny, ale stovky jemu podobnych a uvedomia si, ze su skor pre smiech. A aku mal masinu ??? To teda neviem presne, ale vyzeralo to ako nejaky rocnik okolo 1990 roku vacsej kubatury SUZUKI ???? Skratka Jogurt. RAPTOR presne tvoje myslienky zdielal bez vopred dohody CUCPO 😁

    #73287
    raptor
    Účastník (Participant)

    Vsak ja som s cucpom duchovne dvojca… len on je chudacisko menej plesaty 😇

    glonek inak dnes rano sa mi stalo nieco mozno trosku podobne…

    idem do robotky v meste pekne 55km/h a za mnou zrazu svetlo zavesil sa na mna nejaky skuter jimbawang 50… a len prebehnut ma a prebehnut… no tak som ho nehal nech ma chlapcisko vianoce… urcite teraz rozprava spoluziakom ako obehol chumaja na vfr co bol cely doobliekany do motorkarskeho kym on mal na sebe len kokos

    #73288
    zahri
    Účastník (Participant)

    Raptor> tym co si napisal .. viem ako mna tesilo ked som obehol nejakeho dedka na favorite ked som mal este simson 😁.. ja som myslel ze nezaspim 😁

    #73289
    kenolg
    Účastník (Participant)

    raptor 😁 😁 😁 😁 tak mu posli link na tento clanok, nech sa vie zaradit. 😁 😁 😁

    #73290
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Kokos a to tam mam ist na parky aby ma tam sundal nejaky jogurtak!!

    Ja si radsej pockam kym sa rozbije, navrhujem prelozit termin parkov!

    No debil to bol, ale pamatam aj ja raz z centaurom sme pochitili nejaku chut na nasich coproch zazit pocit supersporta a z jasenskej doliny sme si to pekne zhavili na Novu Bystricu myslim ze moje virago vtedy prekonalo hrancu 190km/hod.

    Co dodat kazdemu to inak kazdemu aj v inych frekvenciach, len dufam ze to prezijem a ja nikoho a nikto mna nezahlusi.

    Uz sa tu nebudem pohorsovat lebo to nema cenu!

    Jogurtaci ked ma uvidite nesnaste sa ma predbiehat lebo ja vas pustam a superit svami nebudem ja rad predbieham len skolske autobusi s dorastenkami a auta s mladymi kockami 😁 😇 😈

    #73291
    andoo
    Účastník (Participant)

    Zomby vidis centauro. co je snim. Nepride na parky

    ?

    #73292
    kenolg
    Účastník (Participant)

    andoo bibo mi dnes pisal, ze sa zastavia na parkoch v TN 😉

    ZOMBY no ty teda davas priklady 😎

    #73293
    raptor
    Účastník (Participant)

    Centauro je zenaty a cakaju prirastok… 😇

    #73294
    andoo
    Účastník (Participant)

    Raptor: si delás kozy ne???

    #73295
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    🙂 uz som o tom diskutoval s cenraurom na paekoch v KNM chlastat ho uz nebavi ale motorku zatial nepredava😀 takze sa celkom nezblaznil 😉

    #73296
    cucpo
    Účastník (Participant)

    Raptor 😶

    #73297
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    raptor srandujes s tym centaurom, ze???????? 😶 😶 😶 😶 😶

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri