Connect with us

Je to možné?

Domov Diskusné Fóra Nehody Je to možné?

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73298
    cbr900
    Účastník (Participant)

    … zradca centauro … zakvasil, ide sa oženiť 😟 … s ním niečo musí byť…to mu už MUDr. nepomohli ?? 😀 … ani sa nepochválil…

    #73299
    raptor
    Účastník (Participant)

    Prepacte vsetci.. bol to len nemiestny for… ale tusim ste mi to zhltli aj s navijakom 😀

    #73300
    sorentto
    Účastník (Participant)

    Toto som zazil v oktobri…

    idem si z Lucenca domov a medzi Krivanom a Detvou opravovali cestu a doprava bola riadena v jednom pruhu semaformi… dobehol som soru asi 300 m dlhu a pomalicky som sa prestrikoval az na zaciatok k semaforom a tam dvaja helmuti na GS-ach. Slusne pozdravim zdvihnutim ruky a kyvnutim hlavy. Mozem si mysliet co chcem, ale slusnost kaze odzdravit… No co vam budem hovorit, pohrdavy pohlad, premerali si ma od hlavy po paty a dalej nevenovali pozornost nejakemu slovakische nimandovi na Varane… naskocila zelena, zakvaltovali a zacali tomu vypekat… ponahlal som sa, tak som sa drzal ich tempa, co im zjavne prekazalo, a otacali plynom cim dalej viac… po kilometriku nasleduje tiahla prava zatacka tesne pred Detvou, pod nou je celkom hlboky svah a pri ceste uz jeden-dva kriziky…

    jeden za druhym ako na motuziku isli v naklone cez celu sirku vozovky, az na druhu stranu protismeru, vsetci bavorski svati pri nich stali, ze prave nic neslo oproti… pekne krasne to okamzite zabalili na prvej benzinke, asi si isli preprat kozene slipy… 😁

    #73301
    doctor
    Účastník (Participant)

    Kua ja takychto curakov nechapem.Nie ze by si vychtnavali jazdu na motorkach ale zbytocne sa ponahlaju.Ja ak sa ku mne niekto pripojni som rad jak male decko.Aspon nejdem sam nie to aby som im este utekal.

    #73302
    raptor
    Účastník (Participant)

    Sorentto heh ze zacali na baworoch vypekat.. vsak bawor pri 6t/m prestane tahat

    varadero ma daleko sportovejsi motor

    #73303
    sorentto
    Účastník (Participant)

    Raptak, tych 130 co stihli na tom kilometri nalozit je do tej zakruty az-az… 😀

    #73304
    kenolg
    Účastník (Participant)

    He😁h, vsak sa tu okrem tej jednej temy prebralo vsetko 🤣))))))))))) 😁

    #73305
    Andulka
    Účastník (Participant)

    Kenolg ved ho mozete najst podla EC 🙂 a povedat mu to osobne 😁

    že Centauro a rodič?? to je to iste ako keby sa to stalo Heňovi alebo tebe.. 😈 😁 tomu sa neda uveriť.. xixi ale začudovala som sa 🙂

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri