Je to možné?
- Toto téma obsahuje 22 odpovedí, 11 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 1 mesiacom od .
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Domov › Diskusné Fóra › Nehody › Je to možné?
… zradca centauro … zakvasil, ide sa oženiť 😟 … s ním niečo musí byť…to mu už MUDr. nepomohli ?? 😀 … ani sa nepochválil…
Prepacte vsetci.. bol to len nemiestny for… ale tusim ste mi to zhltli aj s navijakom 😀
Toto som zazil v oktobri…
idem si z Lucenca domov a medzi Krivanom a Detvou opravovali cestu a doprava bola riadena v jednom pruhu semaformi… dobehol som soru asi 300 m dlhu a pomalicky som sa prestrikoval az na zaciatok k semaforom a tam dvaja helmuti na GS-ach. Slusne pozdravim zdvihnutim ruky a kyvnutim hlavy. Mozem si mysliet co chcem, ale slusnost kaze odzdravit… No co vam budem hovorit, pohrdavy pohlad, premerali si ma od hlavy po paty a dalej nevenovali pozornost nejakemu slovakische nimandovi na Varane… naskocila zelena, zakvaltovali a zacali tomu vypekat… ponahlal som sa, tak som sa drzal ich tempa, co im zjavne prekazalo, a otacali plynom cim dalej viac… po kilometriku nasleduje tiahla prava zatacka tesne pred Detvou, pod nou je celkom hlboky svah a pri ceste uz jeden-dva kriziky…
jeden za druhym ako na motuziku isli v naklone cez celu sirku vozovky, az na druhu stranu protismeru, vsetci bavorski svati pri nich stali, ze prave nic neslo oproti… pekne krasne to okamzite zabalili na prvej benzinke, asi si isli preprat kozene slipy… 😁
Kua ja takychto curakov nechapem.Nie ze by si vychtnavali jazdu na motorkach ale zbytocne sa ponahlaju.Ja ak sa ku mne niekto pripojni som rad jak male decko.Aspon nejdem sam nie to aby som im este utekal.
Sorentto heh ze zacali na baworoch vypekat.. vsak bawor pri 6t/m prestane tahat
varadero ma daleko sportovejsi motor
Raptak, tych 130 co stihli na tom kilometri nalozit je do tej zakruty az-az… 😀
He😁h, vsak sa tu okrem tej jednej temy prebralo vsetko 🤣))))))))))) 😁
Kenolg ved ho mozete najst podla EC 🙂 a povedat mu to osobne 😁
že Centauro a rodič?? to je to iste ako keby sa to stalo Heňovi alebo tebe.. 😈 😁 tomu sa neda uveriť.. xixi ale začudovala som sa 🙂
| Cookie | Dĺžka trvania | Popis |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |