Connect with us

Lavórové fórum

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Lavórové fórum

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 95 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78168
    Furby
    Účastník (Participant)

    Ja mám pocit, že Lavórové fórum bude mať dlhšie pokračovanie ako to lotériové… 😀

    #78169
    racer8
    Účastník (Participant)

    Furby nieco vravis 😀 predám Lawór znacky GSX

    #78170
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Furby – jasne a nabudúce bude v tombole prvá cena – "brzdná dráha" 😀

    #78171
    kuky
    Účastník (Participant)

    Poviem vam jednu moju skusenost………Jeden krasny vecer som prisiel na chat a vidim ze je tam nick ktory nepoznam a tak som si kukol profil.citam zamestnanie a tam stalo vybavovanie poziciek a uverov a podobne…..a ako si tak pisem na chate s novacikom v tom sa ma spyta ci neviem ako si ma vybavit pozicku….uz som si myslel ze som si zle precital profil a tak som tam mrkol este raz a neveriacky krutil hlavou…..clovek ktory vybavuje pozicky sa ma pyta ako si ju ma vybavit……nakolko som slusne vychovane hovado,tak vam meno toho experta neprezradim a myslim ze ho nikto nema sancu uhadnut…. 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

    #78172
    Furby
    Účastník (Participant)

    kuky ja prvý, ja prvý!! Hmmmmmmmm po dlhom zvažovaní tipujem Lavóra 😁 Čo som vyhral?????? 😇

    Heavy metrová s pevnou prekážkou na konci? 😈

    #78173
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    kuky nic take tam nestalo, tak co si vymyslas? v profile stalo marketengovy riaditel pre spolocnosti poskytujuce pozicky. vzhladom na to kolko mas rokov, dufam ze nesi tupi a rozoznas rozdiel…

    #78174
    raptor
    Účastník (Participant)

    [linka]

    laver ty mi prides taky polovicny subotaj 😀

    #78175
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    raptor to som ja na motoride 🙂 aj tam som predstav si. Tam velmi nechodim, mne sa paci viac tu.

    #78176
    raptor
    Účastník (Participant)

    Vsak toto.. okrem toho ze si ambiciozny a cielavedomy mlady clovek mal by si dostat ambiciu si cielavedomo zlepsovat pravopis… totiz marketingovy riadiel by mal mat nieco taketo zmaknute

    ale nie o pravopise som chcel… tlacis tu nazory ze zabrzdis na jednom metri /ja tvrdim ze ani na 4 metroch ne/ ludom ktori maju viac nacuvane ako ty najazdene dopredu… zamysli sa nad tym co vlastne chces dosiahnut a ci sa ti to dari

    #78177
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    raptor moj pravopis nechaj tak. ja viem pisat aj dobre, no uz pri dlho chodim na chaty a fora, aby mi stalo zato snazit sa pisat spravne. … za tym brzdenim si stojim. a nechcem dosiahnut nic, cele to tu vzniklo lebo som vyjadril svoj nazor. Lenze tu to funguje zrejme tak ze ked clovek ma iny nazor aky mate vy tak je potom cudny, vadny a spolocensky neprijatelny ze?

    #78178
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 ze ked clovek ma iny nazor aky mate vy tak je potom cudny, vadny a spolocensky neprijatelny ze?

    Čítaš vôbec po sebe čo píšeš? Napíšeš sem neskutočnú somarinu , že dokážeš zastaviť motorku z rýchlosti 40 km/h na nulu na vzdialenosti JEDNÉHO metra a takýto kaleráb tlačíš do hlavy ľuďom, ktorí majú odjazdené na motorkách dosť na to, aby vedeli kde je sever a potom Ťa vytáča, že Ťa majú za blbca.

    Pokračujem citátom: cele to tu vzniklo lebo som vyjadril svoj nazor. ale Ty si nevyjadroval svoj názor, Ty si to sem postavil ako hotovú vec, že TY to dokážeš, ale ani na viaceré moje žiadosti si nedokázal popísať techniku brzdenia – to je dosť divné, pretože si myslím, že akúkoľvek vykonávanú činnosť si schopný svojimi slovami popísať, namiesto toho nás tu kŕmiš nejakým obrázkom, ktorý nemá ani hlavu , ani pätu a v konečnom dôsledku ani logiku… 😉

    Takže si to zhrnieme, vybavený veľkým množstvom teoretických vedomostí (čo nemusí byť v praxi na škodu 🙂 ) nás tu ideš presviedčať o svojich víziách a domnienkach…a nie všetkým sa to pozdáva, Raptor Ti to napísal dobre, prečítaj si to ešte raz: zamysli sa nad tym co vlastne chces dosiahnut a ci sa ti to dari

    …alebo máš radosť, keď sa z Teba ľudia smejú? 😉

    #78179
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Heavy posledny sa budem smiat ja

    #78180
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 😉 Kto sa smeje naposledy, ten sa smeje nakoniec.

    #78181
    Furby
    Účastník (Participant)

    Kedy sa už určí presný termín názornej ukážky?? 😇

    som ochotný sa kvôli tomu doj**ť kamkoľvek aj bez brzdových platničiek 😈

    #78182
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Furby 😀 😀 😀

    Len pre upresnenie, Ty si kedykoľvek pripravený sa doyebať a Tvoje brzdy necháme radšej na pokoji… 😇

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 95 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri