Connect with us

Lavórové fórum

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Lavórové fórum

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 95 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78153
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Co je to ten lavor? 😶

    #78154
    Furby
    Účastník (Participant)

    sothar no to víš, Furby to spravil za 2 mesáce a nie za 2 roky… 😉

    #78155
    racer8
    Účastník (Participant)

    Ty kokos Furby ty si TURBO hovado!!! 😀 😀 😀 😀 ze preco si z neho robia pi.u..? lebo je organ ktory tam patri 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

    #78156
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    No chlapcekovia a slecny 😀 Vela tu nepisem. eXeBaT 😛 Ale toto je sila! Co sa to tu deje??? 😶 😶 😶

    No co, aspon sa tu cez zimu udrzuje daka forma zivota… Aj ked nie velmi sofistikovana. 😇 😇 😇

    #78157
    Xmen
    Účastník (Participant)

    Furby kua Furboš a my prečo nemáme vlastné fóóóórum??? Asi sme málo na chate 😀 😀 😀

    Mimochodom aj tých,ktorých Ježiš nemiluje mám ja rád takže klídek 😁 😁 😁

    #78158
    amazonka
    Účastník (Participant)

    To čo je toto???? 😶

    Už si pripadám jak na Motoride, sorry 🙄

    Ja som tolerantný človek, tolerujem farbu pleti aj sexualnu orientaciu aj slobodu vierovyznania ale toto priatelia nieeeee 😶

    Heavy, bracho čo s tým spravíme, veď s tým sa ani nedá bojovať, s toľkou odbornosťou.

    Jedine čo ma napadá je takýto výraz tváre 😶 😶 😶 😶 a nemý úžas 😶 😶 😶

    #78159
    Furby
    Účastník (Participant)

    racer8 už ma to nebaví ani nadávať keď je tu cenzúra… 😁

    Xmen ale s Ogarom sa tak nezabavíme ako s Lavórom 🙂

    amazonka no to je ešte pár príspevkov aj zmazaných… 😉

    #78160
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    😀 😀 😀 Exe, ucinnna metoda na dezinfekciu fora? 😁

    esteeeeeeee, ja sa chcm este smiat 😁

    #78161
    Xmen
    Účastník (Participant)

    Furby mali by sme prehodnotiť smerovanie našich životov…Odkial vlastne sme??? Kam spejeme??? Načo sme tu??? 😀 😀 😀

    A potom príde jeden Exe a spustí tu takúto lavínu a ja som sa skoro zje…bááál zo stoličky keď som začal čítať 😀 😀 😀

    #78162
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Aspon na nieco to malo ucel 🙂 tesim sa ze som vas rozveselil, pripadam si ako zabavac. aj ked myslim ze existuju lepsi zabavaci ako som ja 🙂 Neviem ci sa mam ospravedlnit alebo mat radost ze vam to vycarovalo usmev na perach. V kazdom pripade to tu zije a z toho sa tesim. Dnes som si povedal, ze budem troska osobnejsi, takze najdete moju fotosku v mojom profile 🙂 Vsetkym zelam krasny a uspesny den, ovzlast natalke, ktorej drzim palce na tom pohovore ktory prave absolvuje

    #78163
    draciatko
    Účastník (Participant)

    Xmen akú lavínu lavorovínu 😁

    #78164
    sothar
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 ano ano, pobavil si nas uz viac nez dost 😁 ale skus este mne, neznalej, vysvetlit ako je mozne ze ta este po roku trpia v autoskole? 😁 Ak by si chodil na skusky, tak aj uplne tupy dement to na piaty pokus musi urobit. Co ty, ako uspesny podnikatel z neznameho kraja, urcite rozhodne nemozes byt 😇 Ale keby predsa, tak ta uz aj z autoskoly vyhodia, ze si strateny pripad. Takze ktora moznost..? 🙄

    #78165
    Xmen
    Účastník (Participant)

    draciatko 😀 😀 😀 😀 😀 ja umrem…dnes nerobím…fajront…som sa asi pototo do galot 😀 😀

    #78166
    draciatko
    Účastník (Participant)

    Xmen ešte neumieraj prišiel by si o srandu 😈

    #78167
    Xmen
    Účastník (Participant)

    draciatko tiež pravdu tak som poslal zubatú do prrrrrr…. do nedele vydrží 😀 😀

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 95 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri