Connect with us

Naj Turista

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Naj Turista

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 30 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74951
    racer8
    Účastník (Participant)

    Ake su vase navrhy na dobreho turistu pohodlneho aj pre spolujazdca do cca 200 000SK 😕 ovsem nie cisto nove moto ale pouzivane 🙄

    #74952
    cbr900
    Účastník (Participant)

    racer8 … veľmi som rozmýšľal (a trochu ešte rozmýšľam) o turistike… skús si mrknúť niečo ako VFRku (ak si jogurťák) alebo potom BlackBird… ak chceš mierne poloendurko tak skús V-Strom, Varaderko, Transalp, Afrika…ale na to sú tu iní odborníci (čo na tom jazdia) 😁

    #74953
    racer8
    Účastník (Participant)

    cbr900 a co fazer? xcem nieco medzi sportom a turistom… a ten 1000ckovy sa mi zda v pohode volba…a ja o turistike nerozmyslam ale moja polovicka sa mi stale stazuje na nepohodlny posed 😕

    #74954
    FERRARIMEN
    Účastník (Participant)

    Ja mam YAMAHA FJ 1200 a je to super turistika aj posed je fajn aj pre mna aj pre spolujazdca. Je to sice starsi stroj ale slape ako hodinka

    #74955
    racer8
    Účastník (Participant)

    FERRARIMEN nieje fazer vlastne nastupca tej tvojej fj 1200ky?

    #74956
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Ja uz dlho spekulujem o VFRke. Asi aj dlho este budem, minimalne 3 roky… Az sa financne vyliecim 😉

    #74957
    doctor
    Účastník (Participant)

    racer – to je vsetko o zvyku.Ja mam si myslim dost pohodlne sedadlo vzadu a aj tak ine nepocuvam len jak to je zle.Takzer ak to polovicku nebavi tak ako ma tak aj ked kupis bar co stale budes pocuvat to iste.A ak ju motorky bavia tak potom vydrzi na hoci com.

    #74958
    racer8
    Účastník (Participant)

    doctor ale vies aj ja som sa vozil na mojej na zadnom sedadle a je to jogurt tazke ti staci ist sviznejsie asi tak 20km a ruky boliaaaaa ja slak… a ten posed ani nehovorim.. aj ked ako vravis ty je tu moznost ze aj tak bude nespokojna ale nato mi uz kamarati poradili ze nemam menit motorku ale frajerku 😀

    #74959
    cbr900
    Účastník (Participant)

    doctor kua, ako by som Pumu počul…. teraz si ju dorobil, nechaj si ju, je krásna, nevymýšľaj 😁 … a pritom viem, že vzadu poriadne sedadlo nemá 😁 … to je motorkárka 😘

    racer8 … čo sa týka naháčov, majú veľké čaro, ale ja som skôr za kapotované

    #74960
    MartineR
    Účastník (Participant)

    racer8 nechces moju ninju? v pohode sa da prejst denne 500-600 km. Je to sice jogurt, no pri maksom nastaveni tlmicov je to fakt pohodka … A ak chces moto do 200 tis, tak pri jej kupe Ti ostane este aj na kvalitne oblecenie. 😈

    #74961
    raptor
    Účastník (Participant)

    VFR je popicova volba, do 7tisic otacok pohodova motorecka, od 7 ked sa zapne Vtec, diva svina

    sportovy a pritom stale pohodlny posed, vyborna spotreba, perfektne brzdy, dobry brzdny ucinok motora

    das tri kufre na topcase opierku a partnerka ti nemoze povedat makke F

    #74962
    pagy
    Účastník (Participant)

    Ja by som radsej volil nejake enduro…mne sa ten posed na VFR a jej podobnym turistom nezda moc pohodlny…

    #74963
    racer8
    Účastník (Participant)

    MartineR ani na mojej suzi nemam zly posed mne sa lubi ale na zadnom sedadle je to nepohodlne a myslim ze ta ninja je otom istom len ty mas menej narocnu babu 😉 ale inak starsiu moto ako mam ja by som veru nexcel 🤐

    #74964
    MartineR
    Účastník (Participant)

    racer8 podla mna si rozmaznany a nevies co je dobre 😈

    #74965
    racer8
    Účastník (Participant)

    MartineR to nie ja to povedz mojej polovicke 😇 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 30 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri