Goldy
Reakcie
-
AutorPríspevky
-
Goldy
Účastník (Participant)Heslo výjazdu : Po diaľnici 170, na okruhu 50 😶 Papi, sa ti ľahko vyhlasuje heslo výjazdu, keď sa schovávaš za plexi. ☹️ Ja sa môžem schovať akurát za riaditka a pri 136 ma začína sfukovať zo sedačky a nebezpečne sa mi predlžujú ruky.
Kardaň nahustený, gumy premazané, 😁 ale treba časovú rezervu na rozmŕzanie na pumpách a tak 🙂Goldy
Účastník (Participant)Pred časom ( 2.10.2013 o 17:53 hod) tu niekto ( papi ) 😉 spomínal Brno v nedeľu 13.10. Riskuje ešte niekto okrem mňa malú chrípečku a zúčastní sa? Odchádzam z NZ ( Shellka)o 9:00 či ? 🙄 Počasie vyzerá ak-tak 😎
[linka]Goldy
Účastník (Participant)Nie. Hrdinsky odolávam 🙂
Goldy
Účastník (Participant)Takže, ide to aj bez odkliknutia zeleného. Ľahké nákladné auto českej výroby zaradilo spiatočku.
Goldy
Účastník (Participant)Mám z ČZ r.v. 1964, ale vyžaduje silnú renováciu. 😟 Hrdza vnútri a tak, no a bez viečka 😕
Goldy
Účastník (Participant)No Goldy sa túlal po trati a žasol 😶 ako Papim nafotené motorky naháňajú sekundy a tak ho to zaujalo, že nestihol hromadný odchod na dolné zeme, ale trafil aj bez doprovodu. 😉 Okrem toho, na môj vkus ste odchádzali veľmi skoro, nakoľko som musel počkať, aby prešli účinky kávy, ktorú sme vypili s Catmanom, keďže do mojej sa nedopatrením dostal aj jeden menší rum. 😈 Inak škoda, že ste nešli so mnou, alebo ja s vami, bol by som vám s radosťou zaplatil vyššie spomínanú zmrzlinu v NZ, keď sme sa tak spotili cestou domov. 🤣
Goldy
Účastník (Participant)Holíč je v porádečku! 👍 👍 Len sa tam dostať 😕
Goldy
Účastník (Participant)Že v Zámkoch hmla a 4 slovom štyri ☹️ stupne celziových a moja prevádzková teplota je min. 12 grádusov. No o 10 hod. skúsim vyštartovať a prinajhoršom v Šali na kruháči si dám čestné kolečko a vrátim sa rozmrznúť do tepla domova 😠
Goldy
Účastník (Participant)Hlásim sa dobrovoľne. 👋 A ak pôjdeš cez Zámky, môžeš ma tlačiť pred sebou až do Holíča 🙄 Ak nie, ja siVás nájdem ako v Malackách 😉
Goldy
Účastník (Participant)Ľutujem, ale požadovaná stránka nie je dostupná 🤐 Ale mne vypisuje iba toto ( po kliknutí na link od papiho) 😠
Goldy
Účastník (Participant)Nu takýmto tempom tu budú pribúdať stránky vééééľmi rýchlo. 😕 Počet príspevkov na stránku by sa mal zvýšiť asi tak na 100 až 200. 😀
Goldy
Účastník (Participant)Už som tu. Ale nejak mi to nejde. Čo sa deje_
Goldy
Účastník (Participant)Hlásim príchod! fikus ma predbehol . 😶 Takže inak. už som tu. 😘
-
AutorPríspevky
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
