Goldy
Reakcie
-
AutorPríspevky
-
Goldy
Účastník (Participant)oteruvzdoznosť sory, oteruvzdornosť. 🤐
Goldy
Účastník (Participant)Má niekto praktickú skúsenosť? 😶 Mňa by zaujímalo, koľkokrát si môžem sadnúť na takto upravenú WC dosku kým sa začne vzorka „drať“? 😈 Koľkokrát môžem umyť blatník moto, kým sa zachová vzorka bez poškodenia, čiže zaujíma ma oteruvzdoznosť 😉
Goldy
Účastník (Participant)Vidím, (čítam), že nie len ja som vyrastal na Karčim Mayovie. 😶 Dodnes mám doma Winetoua I,II,III, ale nedokázal som sa prehrýzť až na koniec. 😠 Nemal som čas kôli mustangom a pinčlom 😟
Goldy
Účastník (Participant)Bopsik bezdôvodná pomalá jazda sa dá pokutovať len veľmi ťažko, nakoľkom teta aj ujo ( s bielymi vlasmi ) len prispôsobujú rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, čo im vyplýva z cestného zákona a vlastne nič neporušujú. 😛
Goldy
Účastník (Participant)A ja som rád holobriadok. 🙂 Rád sa nechám poučiť od nejakého 18 ročného skúseného 😶 poprípade od nejakej 22 ročnej starej páky 😁 Ak stihol za tie 4 roky nabehať viac km a opraviť viac defktov ako ja za tých nejakých 30. 😈
Goldy
Účastník (Participant)Próba
Goldy
Účastník (Participant)Príspevok zo dňa 28.09.13 09:05
👍Goldy
Účastník (Participant)A ako pekne sme sa preniesli z politickej témy ku gramatike. 😕 Bopsik má pravdu. Zmena y za i v niektorých prípadoch zmení význam celej vety. Zopár príkladov som uviedol ešte v pôvodnom jazikovednom okienku na inej adrese. 😈 A teraz k pôvodnej téme. Doteraz mohol Kotleba nezáväzne hlásať čo chcel . Teraz by mal niečo dokázať. Len otázka je, či na to bude mať výkonnú moc a guráž. Nie že by som s ním sympatizoval, ale som zvedavý ( a svojim spôsobom ) mu držím palce nech sa mu darí riešiť doteraz neriešiteľnú ( alebo neriešenú ) rómsku otázku. 👋
Goldy
Účastník (Participant)Tak, tak, čakajú bakšiš, všimné, na pivo, 😕 ( úplatkom by som to nenazval ). Je to asi celoslovenský problém. ☹️ Bol som v NZ cca pred mesiacom a technik vymýšľal jak Mara Bečková s pi.., ale nenašiel nič a protokol je čistý jak ľalia. 😛 Som zvedavý aké tromfy vytiahne o dva roky ( teraz nebolo čo ) 👋
Goldy
Účastník (Participant)Nuž, nepíšem sem často, ale bobov príspevok (04.11.13 23:08) mi vohnal slzy do očí 😠 a musím sa podeliť. Totižto aj ja som skončil s tou mojou v Žatci v hoteli Zlatý lev, 😈 len som neslúžil u pípačov ale u stavebného vojska ( bývalí PTP-áci). 👋 Ale asi sme sa nestretli, nakoľko ja som bol vna inkriminovanej službe o pár rôčkov neskôr ako bobo. 🙂
Goldy
Účastník (Participant)Som neveriaci Tomáš 😟 : Neuverím kým neuvidím, nepotlapkám, neovoniam. 😕 Dovolím si tvrdiť s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou 😉 , že Slovensko nezaplaví svet geniálnymi motormi. 😈
Ticho je a ticho bude. 👋Goldy
Účastník (Participant)Ale šak ja nevyjadrujem nespokojnosť, 😟 ale práve naopak, spokojnosť, veď také dediny ako Ňárad, Sap, 😶 a pod. by som inak asi nepoctil svojou prítomnosťou ( prejazdom ) 🙄
Goldy
Účastník (Participant)No po sfunkčnení sociálnych sietí sa môžem vyňadriť ku včerajšku. 🙂 Bolo úplne fasa, ruky mám síce o 8,5 cm dlhšie, ale stálo to za to. 🙄 Introš sa síce prekvapoval tempom, 120 -130 od Šoporne do Sekúl a s kratučkou prestávkou až do Brna v jednom kuse ( nie je na to zvyknutý ) ale statočne to zvládal. 👋 Papi sa rozhodol ukázať nám krásy nočného Žitného ostrova, takže do garage som sa dostal cca o 20:00. 😕
Yoffo Ty nás nedráždi hentakými fotkami zo zahnívajúceho Západu, to ich máme akože ľutovať, že si nemôžu dovoliť tankovať za 1,5 evra ako my v Sekuloch? 😈Goldy
Účastník (Participant)Ko…ti sú to šeci! Je mi z toho blivno! 😠 ( z toho linku čo dal VANUCCI ) Radšej pridám iný link, aby ste si brali do Brna nepremoky, alebo musíme ísť tak rýchlo, aby nás kvapky netrafili. 👋 V nedeľu ich bude iba 2,2 mm v Brne, takže máme veľkú šancu obísť suchou nohou. 😈
[linka]Goldy
Účastník (Participant)Jéééj, dostal som rozhodovaciu moč 🙂 ! Aby zostal vlk celý aj koza sýta, ja, z božej vôle kráľ som rozhodol takto. Pôjdeme po diaľnici podľa papiho návrhu aj vzhľadom na pristupovanie nejakých dôchodcov 👋 na pumpe v Sekuliach, ale pôjdeme pomaly, aby ma neodfúklo 😁 120 – 124 km za jednu hodinu. 😉 Cestu späť dohodneme na mieste a dáme demokraticky hlasovať za prednesené návrhy zúčastnených členov 😕
-
AutorPríspevky
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
