40+ – tu sme
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › 40+ – tu sme
Označené ako: Hruso25
- Toto téma obsahuje 16,926 odpovedí, 115 hlasov, a bola naposledny upravená pred 6 mesiacmi, 2 týždňami od
Mlhos.
-
AutorPríspevky
-
27. septembra 2013 o 19:21 #85088
theo
Účastník (Participant)Yoffo, aj keby nahodou nie v prilbe, ale tak ako minule, tak na Čule budeme aj ked motobabka orlovi otoci motorku 😈 😈 😁 😁 🤣
27. septembra 2013 o 19:41 #85089Mlhos
Divák (Spectator)Theo to tam varis pretlak ? 😁 Kavis dik kedze na otazku nebola ziadna odozva a na motorajde to v kalendari neni tak som si to uz davno nasiel na stranke mesta 🙂 fcul prudko rozmyslam ci ako geriatrik sa mam vyhrievat pred barakom na lavicke alebo mam pustat prievan na stare kosti pri jazde na motorke
27. septembra 2013 o 19:49 #85090kavis
Účastník (Participant)Ako správny geriatrik by si mal obhánať čučoriedky ……… 🤣
27. septembra 2013 o 20:00 #85091bobolak
Účastník (Participant)čaute,mlhy ja som za tu prvú verziu, 👍 👍 kam sa budeš trajdákať a benzín míňať nie?? 😟 😟 😟
27. septembra 2013 o 20:38 #85092theo
Účastník (Participant)Bobo, kedy vidis termin zakompotovania?, ci este stihneme theotour? /mam pre teba kapore tricko/, ked bude bobove leto, tak by to este slo, ta ne… 🙄 😁 😁
aj szlonove kalbasze by som expeduval, 😁 , co si clovek sam nespravi to nema… 👍
27. septembra 2013 o 21:08 #85093Mlhos
Divák (Spectator)Zdeno hadaj ako sa povie analny vybrator na dve pismena 🤣
27. septembra 2013 o 21:13 #8509427. septembra 2013 o 21:55 #85095kavis
Účastník (Participant)No ja som mal na mysli tie čo často spomínal Julo Satinský 😛
28. septembra 2013 o 5:15 #85096WIKINO
Účastník (Participant)KUa dnes jutrom len 3 stupníky celziusa. V Liptovskej stolici asi aj ded moroz. Aj hríbova slivovica zamrzla.
Oszkár začal svietiť. Dnes si idem trošku ešte zašúchať a fas/áda/ naberie už finiš na 80%. Poobede do Fraštáku. Kačačína a lokšíky mňam. 😛
Náčelník zatknutý v ťurme, Musíme napísať nótu na MZV Lajčákovi , lebo tu bez neho Ronyslav pobehuje ako bezdomovec 😀28. septembra 2013 o 5:24 #85097AIR
Účastník (Participant)Tak v Žiline rano o 6,00 bolo teda uz zimnejsie, gradusiusmeter ukazoval 1 st 😶 😶 😶
dobre ranko vsetkym a dnes slnecne kilometre prajem jazdcom osedlavajucim svoje tatose 👍 👍 👍
28. septembra 2013 o 6:14 #85098Goldy
Účastník (Participant)Že v Zámkoch hmla a 4 slovom štyri ☹️ stupne celziových a moja prevádzková teplota je min. 12 grádusov. No o 10 hod. skúsim vyštartovať a prinajhoršom v Šali na kruháči si dám čestné kolečko a vrátim sa rozmrznúť do tepla domova 😠
28. septembra 2013 o 6:28 #85099przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)Goldy , nebuď fajn-offka, tu tak isto.
Ale veď natiahneme si bombarďáky nad kombošky a je(li)to 😀
Holíč okolo obeda 16 °C, accu dokonca udáva pocitových 20 °C. Kua, však cestou budeme musieť zastaviť na zmrzlinu 😀 👍
Už vám nestačí ani to, že nesneží? 😁
28. septembra 2013 o 6:33 #85100Goldy
Účastník (Participant)Holíč je v porádečku! 👍 👍 Len sa tam dostať 😕
28. septembra 2013 o 6:40 #85101przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)Pýtam sa štvrtinky, či chce s nami, lebo bude zima. Ona, že no a čo, veď sa viem obliecť. 🙂
Asi nahodím bočné kufre a tam si potom odložíme zimné doplnky, Golďas, ponúkam 40 litrov úložnej kapacity aj tebe. 😉
28. septembra 2013 o 7:05 #85102yoffo
Účastník (Participant)🙂 Dobrô ráno 😈
V Szabad Királyi Várossi je +6 °Celsiusowych, ale nahreje Vás pocit ….taký oný….že 40+ ??? 🤣 🤣 🤣
Idem kosiť marichujánu, dotriasť sliwowicu a strihať stromy.
A nech Vás f tom Holičovi oholia na správnu fičúrsku frizúru. 😘 😁
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
