Goldy
Reakcie
-
AutorPríspevky
-
Goldy
Účastník (Participant)S tou MB 1000 ste mi privolali nostalgické spomienky na otcovu ( našu ) škodovečku v rally úprave. 😶 Otec jazdil majstrovstvá Slovenska ( mal II. výkonnostnú triedu ) rally aj kopce ( Dobšinú, Babu, Jankov vršok a tak ). Žltá, s čiernymi doplnkami, výstuhou vzadu, chladič vpredu, prevŕtaný motor, zbrúsená hlava, upravené sanie, iná vačka ( pretekárska ) a tak. Ja ako 8 – 10 ročný čávo v oranžovo-žltej šiltovke ŠKODA, som sa motal v “ depe“ a cítil som sa ako majster sveta. 🙂 Najlepšie boli cesty na preteky po vlastnej osi, keď som sedel medzi rúrami vzadu so „zalahnutými „ušami. V 73-ťom ju predal niekde do Štúrova a bolo po mojej kariere „mechanika.“ 😠 Zostalo pár fotiek a nostalgia.
Goldy
Účastník (Participant)Nuž, Papi poskytol ťahák, takže The viner is kingston a vyhráva obvyklé ceny. Podľa predpovedí na rok sa budemem kochať v pôvodnom jawáckom litrovom dvojvalci. 😶
Poznámka na záver, do Blavy nemôžem, preto som bol v Brne. 😠Goldy
Účastník (Participant)Papi má pravdu ( ako temer vždy ) 😈 príspevok 11.03.14 08:41 – Jawa v Blave nebude, 😟 potvrdil mi to v Brne na výstave chlapík zo stánku Jawy. 😛 Tak som si tie dva kusy čo vystavovali odfotil a keby som vedel čítať s porozumením, vložil by som tie fotky sem, ale nejako mi to nejde. 😟 Môžem ich poslať Papimu na mail, nech ich sem pričaruje a zároveň môže vyhlásiť kvízovú otázku, aký motor je v tej väčšej? 😶
Goldy
Účastník (Participant)Pokus

Goldy
Účastník (Participant)😶 Oznam : V sobotu 8.3. ( MDŽ ) idem na výstavu do Brna. http://www.bvv.cz/ Mám 2 miesta voľné v aute, kto má záujem a nemá čo robiť, môžem zviesť. Trasa : NZ, SA, GA, TT, SE, Holíč, Brno, alebo NZ, SA, GA, BA, Brno podľa dohody. Tel. v profile. Koniec oznamu. 😎
Goldy
Účastník (Participant)Tak, tak, Bopsik, preto moja účtovníčka vykazuje vyrovnanú bilanciu živnosti čiže – príjmy mínus náklady sa rovnajú 0 😈 Len nechápe z čoho žijeme 😶. Nevadí, hlavne že to chápem ja. 😉
Goldy
Účastník (Participant)Papi ja za to nemôžem, ja som sa taký narodil 🙂 Nemyslel som to tak, že Viki odfrčí z výstavy na mašine. 😠 Ale aspoň zistí možnosti najväčších dovozcov, podebatí, rozšíri si obzory. 😉 No a slasti a strasti bazárových nákupov si jej dostatočne naznačil ty.
Goldy
Účastník (Participant)Veľmi vďačná téma. 👍 Skoč do Blavy na výstavu motocyklov 13. – 16. 3., alebo do Brna o týždeň skôr, mašiny máš na jednom mieste, poseď, porovnaj, prvý dojem veľa napovie. želám rozumné rozhodnutie. 😎
Goldy
Účastník (Participant)Poznám jedneho v LM, ktorý má Intruder s karbecmi, vyzná sa a má prístroje . 😉
Goldy
Účastník (Participant)P.S. som tkzv. Tichý pozorovateľ. 🤐 😈
Goldy
Účastník (Participant)dodo, majanko poprípade ďalší, jasné že sa strácate, keď poctivo všetko nečítate. 😠 Ja aj keď prispievam veeeeľmi málo, poctivo čítam a som v obraze. 🙂 Ale keď sa plánovaniu dá kostra podľa majanka budem v ešte väčšom obraze. 😉 Aspoň v takom 120cm uhlopriečkovom. 😈
Goldy
Účastník (Participant)Práve že neviem o žiadnom priestupku voči manželsko – spoločenskému spolunažívaniu, ale moja Hlavná kuchárka rozhodla, že mám po sviatkoch dosť zanesené cievy cholesterolom a naordinovala mi diétu 😁
Goldy
Účastník (Participant)Tiež si myslím, že je lepšie prehodiť list. 👍 Veru, dajte nejaké foto, aby som prišiel na lepšie myšlienky po tom ryžovom nákype čo som mal na nedeľný obed. 😟 🙂
Goldy
Účastník (Participant)Mlhoš, nič ma nie je do spôsobu vášho podje.. ( medzi geriatrikmi ), ale toto ti fakt nevyšlo 👎
Goldy
Účastník (Participant)Ako príklad, že dobrí ľudia ešte žijú pridám svoju podobnú skúsenosť, len v mojom prípade to skončilo podstatne lepšie. 👍 A ete musím dodať, že to nebolo na Slovensku, ale v Čechách. Podobne veľkú peňaženku s peniazmi, kreditkami, vodičákom, preukazmi, no so všetkým som zabudol ( neukradli mi ju ) na odpočívadle v Mc Donalde 150 km za Prahou smerom na Brno. 😠 Všimol som si to v Senici keď som chcel tankovať. Ešteže som mal so sebou svokru, ktorá zasponzorovala plnú nádrž a rovno z pumpy som sa otočil späť na Prahu a vrátil som sa do Mc Donaldu s malou dušičkou. 😟 No peňaženku našiel mladý umývač podlahy spadnutú pod stolom a odovzdal ju vedúcej. Všetko bolo v nej bez pohnutia. 😶 Takže mi poriadne odľahlo. Mladému som nakúpil ako „nálezné“ pivo a čokoládu ( basu a asi pol kila ) nech si vyberie 😁 a boli sme radi obaja. 😎
-
AutorPríspevky
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
