Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 841 až 855 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85238
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Kavis ved mas cislo 😀

    sHARk: Ide o to že sloboda iného končí tam, kde začína moja a naopak! opakuj si hlavne to a naopak ak by si to dodrziaval tak to PS by si si odpustil a este tvoju nevedomost poopravim presne jedenkrat , lebo prvykrat som odisiel sam a druhykrat mi bol ucet zmazany lebo som istej osobe ktora nikdy motorku nemala nema a ani mat nebude do temy o lekarnickach napisal ze robi iba reklamu svojmu prestarlemu frajerovi odvtedy mam zablokovanu na motoride aj IP adresu a vobec mi to nechybalo a ani nechyba

    #85239
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Este dodam ze najradsej sa vozim sam kto chce ma pozdravi kto chce sa so mnou bavi kto nechce ten nie mne je to jedno nikdy som nikoho na nic nepotreboval a ten kto ma pozna vie ze v skutocnosti vonku nie som vobec zhovorcivy typ a na nete pisem chujoviny aby som ludi pobavil a pripadnych vecnych mrzutov nasral

    #85240
    ahojko
    Účastník (Participant)

    bobolak

    jooj ,.. a ze pismenka nesposobuju nedorozumenia,….

    ja som reagoval na 30.09.13 19:43 spravu.. ktoru som citoval a preto bola farebne oznacena,.. 🙂

    #85241
    ahojko
    Účastník (Participant)

    dva zelene pasiky

    Hehe,.. uz sa aj mne zjavili,.. tak som ich tak rychlo precital ako som stihol kliknut na to : "ano suhlasim".. ved co?? vsetci to tak robia co chcu pouzivat sluzby danej ci onej webstranky , napr. Microsoft….

    Takze klikol som na suhlas bez rozmyslania preto ze Awia a spol. mi napriklad pomohli spoznat vas , a mnohych aj osobne,..plus umoznil mi pristup k mnozstvu informacii o motorkach co ma zaujimaju , o Slovensku, atd atd,..

    Sloboda prejavu je aj zodpovednost za svoj prejav..

    A teraz ma zjedzte! Neschudol som, a tak vas na to bude treba viac,.. LOL

    #85242
    scudi
    Účastník (Participant)

    škoda že sa tu nedá, podobne ako na FB, zablokovať mlhomora 🙄

    #85243
    Mishko
    Účastník (Participant)

    Mlhos: Klameš.

    Z MR si bol vyrazený x-krát, najprv ako Mlhoš a potom pod ďalšími povymýšľanými nickami.

    Verím tomu že ich tam stále ešte niekoľko máš.

    Naposledy si tam operoval pod nickom "zvolte" ktorý ti bol zrušený 2.septembra 2013.

    P.S. Úprimnú sústrasť a pevné nervy všetkým odídencom aj ostatným na tomto serveri.

    #85244
    maguma
    Účastník (Participant)

    Nemá niekto z vás doma zbytočnú väčšiu nádrž z motorky, potrebujem to na Jawahu 🙄 🙄

    #85245
    Goldy
    Účastník (Participant)

    Mám z ČZ r.v. 1964, ale vyžaduje silnú renováciu. 😟 Hrdza vnútri a tak, no a bez viečka 😕

    #85246
    maguma
    Účastník (Participant)

    Goldy potrebujem väčšiu, tam je 11 litrová a zháňam aspoň od 17 hore

    #85247
    motobabka
    Účastník (Participant)

    Dobre ráno, vadí mi že sem chodia mútiť vodu takí, ktorí sem nechodili a riešia tu svoje osobne nenavisti 👎 poriadok si vieme medzi sebou urobiť aj sami, toto nie je FB 😟

    #85248
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Willi, mne ostala po 60 koňovom Johnsónovi (lodný mottorr) zánovná červená 20 litrová plechová nádrž. 🙂

    V prípade záujmu dodám.

    Cena Drégerowa ( 0,00) €, poštovné a balné dohodneme. 😉 😁

    Oznam:

    Dovolím si požiadať Vrchného Odvolávača a Menovača IT GTX, aby vstúpili do rockowacej polohy a uzniesli sa,

    že motobapka bude slávnostne vyhlásená za lítačku ( Organ Poriadkowy Kmeňa GTX) lebo veta: poriadok si vieme medzi sebou urobiť aj sami, toto nie je FB s za to stojí. 🙂 🙂 🙂 😘 😘 😘

    (jediná interná podmienka samozrejme je: že motobapka by mala blahosklonne vyňadriť súhlas)

    (jediná externá podmienka je, že OPK GTX nebude dindať do kathegórie 60+ 🤣 )

    The kanec oznamu. 🤐

    😀 Dobré ráno. 😛

    #85249
    theo
    Účastník (Participant)

    Dobre ranko 👋

    Ja ako soplák idem este dojest banánik 😁

    #85250
    WIKINO
    Účastník (Participant)

    Dobré ránko 👋

    Náčelník ,čo špekuluješ, daj na Jawahu šaraglu a pripevni bandasku 20 litrovú a je to v pohode. Vznikne ti miesto pred sebou kde môžeš voziť detičky namiesto v sajde. 🤣 😛 . O tých Uhorských mangaliciach si sa nevyjadril 😈

    #85251
    WIKINO
    Účastník (Participant)

    Yoffo súhlasím že kategória +60 je už nestíhatelná , lebo na starosť sa obraciame na detský rozum a deti nie sú trestoprávne zodpovedné 🙂

    #85252
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😀 Babi, je niekto určený medzi nami, kto zodpovedá za to, ktorí štyridciatnici sem môžu a ktorí nie?

    Pokiaľ viem, čo sa tu ozvú noví, sme ich zvykli privítať. Ak sa to zmenilo, dajte friško vedieť, lebo podľa toho sa musím zariadiť v tomto – zatiaľ prechodnom – období.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 841 až 855 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri