Connect with us

"nedorozumenie a omyl od Awiu"

Domov Diskusné Fóra Kaviareň "nedorozumenie a omyl od Awiu"

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 466 )
  • Autor
    Príspevky
  • #93763
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Páni a dámy, prepáčte, že to sem dávam, no nedalo mi, od dnešného rána je celá situácia na motoride iba "nedorozumenie a omyl" a Awia chápe rozčarovanie……

    buď som ja debil, alebo niekto iný, nechápem…….

    uverejnené dnes ráno na MR v téme "som za rešpekt, úctu…..

    Tomáš Hajduch – Awia

    Darca Krvi Edvenčr

    Verejné ospravedlnenie:

    Tvrdil som, že sa tu zobrazuje len oznam a zmene pravidiel, jedna krátka veta. Žiaľ ako ma viacerí upozornili a dnes skoro ráno som to aj preveril nebola to pravda.

    Chyba sa predsa len vlúdila. Napriek tomu, že členovia, ktorý nikdy nemali BAN, diskusné fórum – pridávanie príspevkov mali zablokované (všetky ostatné funkcie ale šli, pozabudol som na zmenu podmienky iba vo fóre). Už som to opravil.

    Nebolo to pôvodne mojim úmyslom.

    Tým pádom uznávam, že som doteraz písal nepravdu v tejto veci (nevedome) a chápem aj rozčarovanie, ktoré toto spôsobilo.

    #93768
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😀 Začína to tam byť úbohé, každý všetko vie a aj keď vôbec nič nevie, väčšina vysvetluje, kto prečo odišiel…

    Ego sem – ego tam, nech sa spolieham na hocikoho krásne čisté "najlepšie sveomie a vedomie", nikdy nikomu už nepodpíšem, že môže manipulovať s mojimi textami, ako sa mu len zachce, navyše bez upozornenia a bez udania dôvodu…

    Bolo mi to podstrčené za avatar sympatizujúci s Raptorom, tak som sa porúčal… Ego nemám žiadne, nikdy som nemal, ani ho nepotrebujem… Teda si aspoň myslím, veď som musel vygúgliť, čo to je… 😀

    Za normálnych okolností si stojím za každým svojim slovom, čo napíšem – ale takto nie. Nikdy som žiadne upozornenie za porušenie či z dôvodu mazania nevhodného príspevku za 8 rokov nedostal, ale zmizlo mi toho dosť (pitaz 😛 )

    #93771
    bacaono
    Účastník (Participant)

    Nehladajte za tym nic ine iba pocet klikov klesajuci do priepasti. Ten jediny donutil aj najspravodlivejsieho sudcu Awio-Dredda vymysliet pre neho co najmenej bolestny sposob ako to zahrat do autu.

    #93773
    superflanker
    Účastník (Participant)

    Ja som to neodklikol, presne kvôli dôvodom ktoré uvádza papi 👍 …neodkliknutím bolo znemožnené pridávanie príspevkov do fóra…hold som zásadový…ale nie ješitný…neodklikol by som inkriminovaný bod a ani neodkliknem…aj keby to deaktivovali znova.

    #93774
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    A ja zatiaľ len počúvam, čítam, ukladám, rozmýšľam.

    Ak neodkliknem, budem zablokovaný… ☹️

    Ak odkliknem, ale nebudem prispievať, budem mať možnosť prispievať, ale nebudem. Šalamúnske čo? 😁

    Ak odkliknem a budem prispievať – som čo? Zradca pravoverných? 🤐 Utrpí tým moje ego, že podtvrdím Awiove podmienky? 😛

    To je jak s tým plotom. Postavíš sa k plotu a si za plotom, alebo sú za plotom tí z druhej strany? Kto je vlastne za plotom?

    Možno po skúsenostiach papi-a by som sa vedel rozhodnúť. Zatiaľ to nechávam na rozmyslenie. Keď dostanem viac informácii a burčiak dokvasí, budem zase múdrejší… (možno) 😶

    #93776
    bacaono
    Účastník (Participant)

    Preco hned zradca pravovernych? 😶

    Ak si myslis ze kvoli tomu ze potvrdis niekde nejake pravidla, sa s tebou prestane niekto rozpravat, tak si podla mna na velkom omyle.

    Myslim ze pave väcsina ludi co je tu, bude tvoju slobodnu volbu bez problemov respektovat, lebo prave kvoli moznosti slobodneho vyjadrenia nazoru alebo podpory su tu.

    #93778
    Tatoska
    Účastník (Participant)

    bacaono 👍

    #93781
    Mishko
    Účastník (Participant)

    Papi: "…nikdy nikomu už nepodpíšem, že môže manipulovať s mojimi textami, ako sa mu len zachce, navyše bez upozornenia a bez udania dôvodu…

    Nikto na MR nemanipuluje s cudzími textami – a už vôbec nie bez upozornenia.

    Úprava príspevku moderátorom je VŽDY jasne vyznačná pod upraveným príspevkom.

    Je to veľmi výnimočné, deje sa to na 99,9% vtedy ak užívateľ nevie vložiť fotografiu alebo má iný problém s formátovaním.

    Okrem toho, pôvodný príspevok je vždy zachovaný (aj keď pre bežného užívateľa neviditeľný).

    Kedysi dávno (keď sa zaviedlo moderovanie) sa aj "vyhviezdičkovávali" nadávky. Ale to už x rokov nikto nerobí.

    Ruku na srdce, koľko krát ti moderátor za tvoje fungovanie na MR upravil/menil príspevok?

    Okrem toho, každý – bez výnimky – kto sa registroval s pravidlami súhlasil. A toto tam je od začiatku…

    #93782
    Mishko
    Účastník (Participant)

    Bopsik: Nemusíš nič odklikávať.

    Ak ti to nejde skús sa odhlásť a znovu prihlásiť.

    Malo by to fungovať – ak nie, napíš awiovi.

    #93784
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😀 Bopsik, nemaj výčitky svedomia, veď odišlo len pár ľudí. Alebo boli vyhodení, alebo sa na niečom nasrali. Stále tam je napr. 99% geriatrikov, nič sa nedeje, nikto nie je za plotom ani tu, ani tam. 😀

    Skúšal som dať na váhu hodnoty premnožených exilantov a "hodnoty", ktoré sa tam poslednú dobu tak vehementne bránia. Veď dlhé roky, vždy boli nejakí odstavení – ale teraz to je o inom.

    Cherchez la Femme, bezguliaci, papierové tváre (atď. atď…) sú mediálne podporované lichôtky od cestovateľky a fan-klubu už počnúc prípravami na cestu "okolo sveta". Oponentúra samozrejme reagovala, ako reagovala, ale táto "cesta" to celé odštartovala – ale nejakým zázrakom to s terajším dianím podľa Awie nemá nič spoločné… Fakt je ale, že veľa-veľa príspevkov z tých tém zmizlo, takže objektívne z "pozostalých" to už nik nevie posúdiť – a o to ide. 😀

    Hodnoty môže tvoriť autorita a vedomosti členov poskytnuté serveru zdarma – alebo počet kliknutí z hocakého iného dôvodu, len nech je ich veľa. 🙂 😀

    #93786
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Mishko, dosť mi toho zmizlo. Je to o prístupu kohosi, že čo vlastne zmizne. Bez upozornenia.

    Netvrdím, že by sa nenašiel dôvod medzi "pravidlami", prečo zmizlo – ale nikdy nie za vulgarizmy. Tiež netvrdím, že čo sa ponechalo, je zmanipulované. Neviem, týmto ma to už nezaujíma .

    Jasné, že som pravidlá kedysi "podpísal" – lebo som mal dôveru. ju nemám, teda hádam tá moja citovaná veta nerobí až taký problém… 😉

    Ono, keď zmizne Vadim, Raptor, Krivoklat a ďalší, keď na hrane tam balancuje kopa iných autorít, začína sa všetko nekonečne vysvetlovať, tak tam niečo veru smrdí – a ja radšej voľne dýchať, z mojej strany to je všetko…

    Nikoho som na nič nenahovoril, nikomu som neradil, nikoho nehájim, tiež do toho až tak nevidím.

    K tomu egu: niky som necítil potrebu mať pravdu, ani teraz. 😀

    Don´t worry, be happy, motorky ešte mám 😉 😀

    #93788
    Goldy
    Účastník (Participant)

    Takže, ide to aj bez odkliknutia zeleného. Ľahké nákladné auto českej výroby zaradilo spiatočku.

    #93790
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😀 Landal, napísalo sa to už stokrát, problém nie je s pravidlami, ale s ich aplikáciou.

    Počnúc pradávnou prvou aférou Raptora tam vznikol precedens (Awia sa odvolával na jeho neúplný profil, akých tam boli stovky 😀 ).

    Mám dojem, že toto selektívno-alibisticke uplatňovanie regulí tam práve kulminuje – tak máte čo chváliť, fakt.

    Jedna vec je istá: ak zmizne oponentúra, hneď sa objavia skryté talenty, ktorí síce priznajú, že niečo nechápu, napriek tomu cítia potrebu to vysvetlovať… Krása… 😀

    #93792
    sHARk
    Účastník (Participant)

    Mne sa to odblokovalo už dva dni dozadu.. som sa divil, že bez kliku 😶

    #93796
    Astacus
    Účastník (Participant)

    Ide to tam dolu vodou.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 466 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri