Connect with us

rudiger

Reakcie

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • odpoveď na: Dnes mi zomrela mama #66765
    rudiger
    Účastník (Participant)

    Milam3232 úprimnú sústrast tebe a tvojej rodine.

    odpoveď na: Chorvátsko 06/2006 #66394
    rudiger
    Účastník (Participant)

    Ope O.K. je to kus cesty,ked nedojdeš,dáme ti vediet jak sme sa dohodli .Ked sa vôbec dohodneme 😁 😁

    odpoveď na: Chorvátsko 06/2006 #66392
    rudiger
    Účastník (Participant)

    Ale to nechcem naznačiť,že budeme letieť,kto tam bude prvý 😉 😉

    odpoveď na: Chorvátsko 06/2006 #66391
    rudiger
    Účastník (Participant)

    My máme cestovné 600-vky.Môžme sa stretnúť na tom trnavskom jarmoku 😁 😁 toho 8.4. a tam pokecáme 🙂 🙂 🙂

    odpoveď na: Chorvátsko 06/2006 #66389
    rudiger
    Účastník (Participant)

    my sme dvaja a ideme do chorvátska začiatkom augusta. ide niekto v auguste ?

    odpoveď na: Konečne je tu jar #66443
    rudiger
    Účastník (Participant)

    yagiza – namerali mi 113 km/h na 90 -tke 😟 😕

    – 🙂 😉 to šťastie na radar som doteraz mal 😎 😎 ,ale uvidím,či sa mi bude dariť dalej 🙂

    odpoveď na: Konečne je tu jar #66441
    rudiger
    Účastník (Participant)

    Ja tiež sedím v sedle už týžden a riadne si to vychutnávam,ale s normou. 🙂 🙂

    Práve včera si ma skamerovali s radarom policajti pri Trnave smerom na Senicu 😠 urobili mi to za 2000,- ale zlavili na 1000,- 🙂

    je to prvá pokuta za rýchlost za dva roky…. 😎 😎 😎 🙂 🙂 🙂

    Dúfam,že budem mať stále šťastie na radar i nadalej,ktoré prajem všetkým motorkárom !!!! 🙂 🙂 🙂

    odpoveď na: 6. Motoparky Trenčín #66278
    rudiger
    Účastník (Participant)

    A môžu prísť aj neznámy,čo majú chuť niečo zapiť a odreagovať sa? 🙂

    Mám na mysli v norme a dobre zabaviť sa 😉 😉 😉

    odpoveď na: Ako začať s novými pneu #65786
    rudiger
    Účastník (Participant)

    5 – 10 KM a možeš gumovať,ale normalna jazda to nebude po 5 – 10 KM !! Mierny náklon,prudšie pridáš a budeš oblizovať asfalt.

    Odporúčam aspoň 80 km ,nech sa zodere ochranna vrstva.Vlastné skúsenosti + druhých… 😉

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )

Partneri