Connect with us

Konečne je tu jar

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Konečne je tu jar

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 31 až 37 (z celkového počtu 37 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66438
    strela1111
    Účastník (Participant)

    aj mna tesi,ze konecne vylieza oskar….uz vytiahnem svoj bicykel a jupííííííí na cesty… 🙂 potom ma prosim vas nezramujte,berte na mna ohlad 🙄 jaj a konecne sukienky a tricka….chlapci to budete mat podivanu 😁

    #66439
    amazonka
    Účastník (Participant)

    Strela: vylieza oskar??? 😎 a odkial????? 🤐

    Ved to je meno mojej novej motorky: slniecko 😛 🙄

    No tak šup, šup, sukienky a trička a na motorky 😀 😀 😀 , nech sa ma oskar na čo pozerať 🤐

    #66440
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    amazonka a strela všetko riešte s opatrnosťou dobre. Lebo keď zastavíte vy dve kočky niekde vedľa cesty ani sa nečudujte že motorkári budú padať a autá pri najlepšom končiť v priekope. 😁

    Jasné, jasné treba predvídať 😁 😁 😁

    PS: inak osobne to mám za jedno, lebo keď sa budem voziť po lese kde vy dve asi nebudete, tak tam padnem tak či onak. 😁

    #66441
    rudiger
    Účastník (Participant)

    Ja tiež sedím v sedle už týžden a riadne si to vychutnávam,ale s normou. 🙂 🙂

    Práve včera si ma skamerovali s radarom policajti pri Trnave smerom na Senicu 😠 urobili mi to za 2000,- ale zlavili na 1000,- 🙂

    je to prvá pokuta za rýchlost za dva roky…. 😎 😎 😎 🙂 🙂 🙂

    Dúfam,že budem mať stále šťastie na radar i nadalej,ktoré prajem všetkým motorkárom !!!! 🙂 🙂 🙂

    #66442
    yagiza
    Účastník (Participant)

    rudiger o kolko si prekrocil?

    ty chces mat stastie na radar? 😕

    #66443
    rudiger
    Účastník (Participant)

    yagiza – namerali mi 113 km/h na 90 -tke 😟 😕

    – 🙂 😉 to šťastie na radar som doteraz mal 😎 😎 ,ale uvidím,či sa mi bude dariť dalej 🙂

    #66444
    olivo
    Účastník (Participant)

    S jarou prichadza aj posuvanie casu a co je horsie dopredu.Apreto skoro kazdy straca pojem o case.Pocul som ale,ze o rok alebo dva sa uz ziadny cas nebude posuvat a ostane zimny.🙄

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 31 až 37 (z celkového počtu 37 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri