Connect with us

Konečne je tu jar

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Konečne je tu jar

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 37 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66408
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Meteorologicky ustav v Spojenom Kralovstve rozhodol, ze tento rok sa jar zacina 1.marca, namiesto tradicneho datumu 21.marca. skora jar, skore leto. Kto nema rad jar? Tak nech jej je radsej viacej ako menej. Kedze mi to vyhovuje, prisposobujem sa. Pod oblecenie uz nepasujem termalne veci, ale len tricko s dlhym rukavom. Prekvapuje ma ako ladovy vietor stipe, prsty uz necitit. Hlavne je, ze konecne je tu jar.

    Vyberam sa pozriet potencionalneho piskota do Manchestru. Na ceste nazad ma prekvapila snehova burka. Hlavne je, ze konecne je tu uz jar.

    Na ceste z prace skoro rano, nikde nikoho ani zivej duse a uz vobec nie policajti. Piskot si ziada jazdu ako sa patri. A tak na kruhovom objazde, viacej sklopim? ten cierny lad co tam bol ma riadne prekvapil. Hlavne je, ze konecne je tu jar.

    Novy piskot je uz tam kde ma byt. V mojej garazi. Rano prsi, ale na obed uz bohovia pocasia nemozu z mojeho ritualneho spievania vydrzat a tak sa vyjasni. Beriem piskota ukazat mu kde bude casto chodit, nech tam trafi. Prekvapilo ma ked sol na cestach pokryva jeho chrom, lesk a krasu nepeknou bielou. Hlavne je, ze konecne je tu jar.

    #66409
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Niečo podobné:

    Rozčúlený chlap volá na meteorologickú stanicu so slovami: Vy sk***ení buzeranti! To vaše polojasno už tretí deň vyťahujem z pivnice vo vedrách! 😉

    #66410
    papaya
    Účastník (Participant)

    Rano vstanem, ze idem do prace a co nevidim… sneziii tak som si dal pirulku a siel sa sankovat. 😎 Este raz mi niekto bude tvrdit ze uz je jar a jednu mu uvalim cenculom po cele. 😀 😀

    #66411
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Veru. Jar. Lytka sa zapaluju. Sukne sa skracuju, vystrihy prehlbuju. Motorkari su stale odvaznejsi a odvaznejsi…

    Aj tak sa idem az do stedy lyzovat 😛

    #66412
    raptor
    Účastník (Participant)

    hlavne ze sa globalne otepluje… 😕

    ale ja som v podstate rad, vcera bol pomerne slnecny den a tolko motoriek co je tu v zeneve som uz dlho nevidel.. do prace to mam 10 minut autom a nestretol som 3 varadera, hufy skutristov, krdlik kawasaki??… len nech snezi :75:

    #66413
    zajo78
    Účastník (Participant)

    ja chcem jar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☹️

    #66414
    wert
    Účastník (Participant)

    ta biela grcanica uz lezie aj mne pekne na nervy..v sobotu som som sa chcel trochu povozit no mozem sa s tym rozlucit ☹️

    #66415
    milan3232
    Účastník (Participant)

    😁 frajeri, vcera vecer bol u mna Vidi . Tipnite si na com prisiel. Bolo to cervene, na nadrzi napis Honda a straaasne dobre to po nastartovani vonalo. aj sadnut som si musel. Tymto mu dakujem, ze mi to umoznil… 😀

    #66416
    Jura
    Účastník (Participant)

    ja si ešte počkám čo bude teplejšie a hlavne až zmizne tá sol z ciest – veď potom všetko „koroduje….“

    a okrem iného – „noci jsou chladné….“

    [linka]
    😁

    #66417
    yagiza
    Účastník (Participant)

    asi pred rokom som citala ze Zem smeruje bud k oteplovaniu alebo ochladzovaniu. bude doba ladova… budu mamuty, konecne si ich odfotim nazivo a nie v muzeu 🙂

    #66418
    wert
    Účastník (Participant)

    a budeme sa vozit na CBR MAMUT F.

    #66419
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Dnesny den je fantasticky. Teda nechcem sa chvalit:

    1) vyborna lyzovacka doobeda,

    2) myslienka nastartovat a zohriat motorku sa zmenila na realnu niekolkominutovu jazdu.

    No komu je lepsie ako mne?

    Fakt, dnesny den sa mi rata.

    #66420
    Sani
    Účastník (Participant)

    Teším sa, mám vás rad. 🙂

    #66421
    yagiza
    Účastník (Participant)

    dnes som bola na poslednej jazde s Piskotom0005 a po okruhu 120km nezaslo mi za prsty. tak bud som max tvrdas, alebo sa jar snazi predrat popod perinbabinu suknu 😁

    #66422
    papaya
    Účastník (Participant)

    konecne uz sa pani Priroda ukludnila a ukazala nam ze tento rok bude velmi teply a slnecny 😉 Aspon tak by sme si tuto sezonu vsetci predstavovali

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 37 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri