Connect with us

Chorvátsko 06/2006

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Chorvátsko 06/2006

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 16 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66387
    ope
    Účastník (Participant)

    Asi fakt nebude najlepsie, ak by som isiel s vami 😕 . Ale ak by sa nasli ludia, co maju nejake cestovne sestovky a chceli by ist k moru rad sa pridam. 😁

    #66388
    triska
    Účastník (Participant)

    tiez mám v pláne Chorvátsko tak by som sa vedel pridať. Ladvinku už mám, takže baby smola.

    #66389
    rudiger
    Účastník (Participant)

    my sme dvaja a ideme do chorvátska začiatkom augusta. ide niekto v auguste ?

    #66390
    doctor
    Účastník (Participant)

    Keby sa nam podarilo najst a dohodnut sa na jednom termine bola by to uplna parada.Zisla by sa dobra partia.

    #66391
    rudiger
    Účastník (Participant)

    My máme cestovné 600-vky.Môžme sa stretnúť na tom trnavskom jarmoku 😁 😁 toho 8.4. a tam pokecáme 🙂 🙂 🙂

    #66392
    rudiger
    Účastník (Participant)

    Ale to nechcem naznačiť,že budeme letieť,kto tam bude prvý 😉 😉

    #66393
    ope
    Účastník (Participant)

    Uvidim, ci bude pekne pocasie, a sa mi bude chciet ist z KE do Trnavy na ten jarmok, ale v auguste by som sa pridal. 😀

    #66394
    rudiger
    Účastník (Participant)

    Ope O.K. je to kus cesty,ked nedojdeš,dáme ti vediet jak sme sa dohodli .Ked sa vôbec dohodneme 😁 😁

    #66395
    doctor
    Účastník (Participant)

    Nestretol som sa s vami v Trnave ale ked bude nieco blizsie tak potom dajte vediet alebo napiste sem.

    #66396
    renac
    Účastník (Participant)

    Ja a thunder plánujeme v auguste Makarskú.Max. tak 7 dní. Sme zatial len dvaja.Radi sa pridáme alebo chce sa niekto pridať?? 😁

    #66397
    dominator
    Účastník (Participant)

    Mozes skusit aj tu nasu: [linka]
    S kempovanim sme nemali problem, da sa to tam vybalit kde kade a len tak.. 😉

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 16 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri