Connect with us

Chorvátsko 06/2006

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Chorvátsko 06/2006

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66372
    Monty
    Účastník (Participant)

    Chcel by som ísť na dovolenku do Chorvátska niekde na Istriu do kempu.Má niekto nejaké skúsenosti s kempovaním v HR? / ceny,služby…/ nepridá sa niekto?cca na 8 dní.

    #66373
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Ja planujem, ale zatial mam iste iba to, ze Chorvatsko. Neviem este kedy ani na ako dlho… Idem 1x, takze tiez nemam skusenosti.

    #66374
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    ak sa ti chce, precitaj si cestopis z mojej poslednej dovolenky v Chorvatsku a Slovinsku. Mozno ta to inspiruje:

    [linka]

    #66375
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Minulý rok som bol na dovolenke na južnej Istrii, dole na cípe sú myslím dva kempy, ceny 6 – 8 ojro na deň v závislosti od elektriky a vody. Podarilo sa nám nájsť pekné ubytovanie na private za 10 ojro na osobu na noc, pláž bola vzdialená asi 300 m. Slovákom majú vo zvyku poniektorí vychádza v ústrety a nezdierať ich, ako nemčúrov. Domáci pán bol z Čiernej hory a mangelka srbka, obaja žijúci vo Švajčiarsku a na Istriu chodia iba na dovolenku do letného sídla.

    #66376
    wildwoman
    Účastník (Participant)

    Berieš aj ladvinku?

    #66377
    papaya
    Účastník (Participant)

    V Chorvatsku som bol v roku 2003 autom. Boli sme na ostrove Krk (Baska) namiesto vo velkom kempe plnom CZ turistov sme sa ubytovali nacierno u jednej babusky… ochotne nam dala zlavu a vybavila v agenture ze jej prisla na navstevu rodina, nech jej turistov neposielaju. Takze sme sa tyzden vyvalovali v 2i apartmane s vlastnym pristupom k moru za najkych 70Eur.

    #66378
    doctor
    Účastník (Participant)

    Ja sa chystam do Slovinska koncom maja pobehat trochu Alpy.Vidi ma inspiroval az sa mi zalubilo Slovinsko.Potom na nejakych par dni chcem zist na Istriu alebo nejaky ostrov.Ak by si chcel mohli by sme to nejako sklbit dohromady.Ja planujem max. 6 dni.

    #66379
    ope
    Účastník (Participant)

    Mozno by som sa aj pridal.

    #66380
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Jediny problem vidim v tom, aby sme mali vsetci zhruba rovanke motorky a rychlosti. Ja jazdim okolo 90km/h. Ope by sa asi znudil. 😀

    No a samozrejme aby sme si rozumeli a akceptovali sa.

    #66381
    ope
    Účastník (Participant)

    Ved sa neda stale ist na plno. Aspon by sme isli na dobru spotrebu 😁 , a pokuty v chorvatsku by som platil nerad 😕

    #66382
    Monty
    Účastník (Participant)

    wildwoman: „Ladvinku“ nemám.

    Bolo by paradne ak by sme sa dali do kopy nejaká partia.Jeden den Slovinsko / Bledské jazero,je tam krásne a potom k moru.Uplná pohodová cesta bez naháňania.Vychutnať si to.

    #66383
    milan3232
    Účastník (Participant)

    To by sa pacilo aj mne. Manzelka by sla tiez. Ope – si si isty? Raz som isiel na CBRke 600 z Levic do BA spolu s CZ 175. Celu cestu po dialnici isiel predo mnou max. 75 km/h. Bolo to v pohode, ale narocne na vsetko. Uz som sa taaak nudil, boleli ruky… Samozrejme, spotreba bola neuveritelna. 😉

    #66384
    wildwoman
    Účastník (Participant)

    A na kedy sa plánuje cesta?

    #66385
    Monty
    Účastník (Participant)

    Plánujem to tak koniec júna začiatok júla.Asi posledný júnový týždeň.Ešte radšej pred sezónou.Ale viac menej je to vec dohody.

    #66386
    doctor
    Účastník (Participant)

    Mozno na nejake dva dni by som zbehol s vami aj ja ale na viac urcite nie.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri