Jedinečná moto na predaj!

Toto je Czecher SuperLite – najľahšia GSX-R750 – a je na predaj na charitatívnej aukcii, výťažok z ktorej pôjde na pomoc zranenému pretekárovi ? Vince Haskovic, ktorý bol americkým superbikeovým pretekárom, ktorý zostal po nehode v roku 2005 paralyzovaný.

Váži iba 154kg, čo je o 25kg menej, ako bola sériova 2004 GSX-R 750 a je iba o 6kg ťažšia, ako Moto GP stroj. Motocykel bol úplne prerobený firmou Taylormade Racing, s cieľom znížiť váhu motocykla na minimum. Výsledkom je tento nádherný kus motocykla.

Motor bol ladeny Carry Andrewom z firmy Hyper Cycle, ktorý pracoval na motocykloch pretekárov ako napríklad Nicky Hayden pred tým, než sa stal továrenským pretekárom. Motor bol vypracovaný tak, aby išiel hladko na cestách aj na okruhoch s výkonom 145 bhp, čo je o 20 bhp viacej, ako sériovo vyrábaný model.

Titánový výfuk 4-2-1 hľadajte schovanný pod sedadlom, ktorý ochráni karbónové sedadlo a aj jazdca pred vysokým teplom, vďaka svojej keramickej vrstve. Bezkľúčové štartovanie nenaštaruje, ak je motocykel zaradený v prevodovom stupni a nevypne motor, kým sa motocykel pohybuje.

Ak sa chcete stať majiteľmi tohto jedinečného stroja, navštívte aukciu a pri prihadzovaní myslite na to, že to ide na dobrý účel. Aukcia sa končí 1.3.2006