Connect with us

Testy a recenzie

Kappa novinky 2010

Publikovaný

on

Aj známa značka Kappa sa predstavila na výstave EICMA v Miláne, aby ukázala svoje novinky na rok 2010. Pripravené má mnoho príslušenstva a doplnkov. Týmto si rozširuje svoje už aj tak dosť veľké príslušenstvo.

Kappa K25
Kufrík určený predovšetkým pre skútre a ostatné malé motorky. Kappa odstránila klasické pripojenie/odpojenie a namiesto toho prináša novinku s integrovaným upevnením, ktoré je určené pre stabilné upevnenie na všetky typy skútrov, ktoré sú vybavené nosičom. Ako voliteľný doplnok sa dajú dokúpiť grafické kryty.

Kappa K35
35-litrový kufrík je určený na diaľkovú a športovú turistiku. K35-ka sa dočkala inovovaného automatického otvárania/zatvárania. Ostatné je bez zmeny, akurát dostala číru optiku.

Kappa TK472
Kompaktné a univerzálne nové puzdro od Kappy je vyrábané na štvorpásové uchytenie na zadnú časť motocykla. Pomocou zipsu sa dá tento vak ešte rozšíriť. Celé puzdro je vodotesné a odolné voči nečistotám . K puzdru je dodávaná aj pláštenka.

Kappa TKW744 a TKW745
Dva nové produkty obohacujú rad mäkkých vakov. Vyrobené sú z PVC a sú 100% odolné voči vode. Poskladané vyžadujú veľmi malý priestor.
PACK ROLLER (TKW744) – veľkoobjemový vak, ktorý je určený na zadnú časť motocykla s objemom 30 litrov.
BACKPACK (TKW745) – Vak vybavený popruhmi a je očalúnený od chrbta, ktoré je odnímateľné.

Kappa KAF260
Pre ochranu pred vetrom si Kappa pre rok 2010 pripravila nový deflektor, ktorý sa dá nastavovať vo výškovom rozmedzí 13 cm. To zvyšuje odolnosť voči veterným turbulenciam a nepriaznivému počasiu.

Všetky ceny sú zatiaľ neurčené

Kappa novinky 2010

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri